Калькулятор ремонта балконов

Обшивка балкона дерев'яною вагонкою

09.09.2022

Мабуть, важко буде знайти людину, яка б не знала, як виглядає обшиття балкону дерев'яною вагонкою. Цей вид оздоблення вже на протязі багатьох років є лідером у даній сфері і вже точно не стане здавати своїх позицій найближчим часом. Проте і тут є свої особливості і про них ми розповімо.

Обшиття балкону дерев'яною вагонкою фото СК Комфорт

Безумовно, вам не раз доводилося бачити на свої очі обшиття балкону дерев'яною вагонкою - у друзів, родичів, а може і у себе вдома. Проте, якщо вам скоро доведеться замовляти цю послугу, то вже самий час замислитися про те, які нюанси вас при цьому чекатимуть і як із ними впоратись і співробітники СК Комфорт завжди радо діляться своїм досвідом із кожним охочим. Нижче ми розповімо про найпоширеніші види дерев'яної вагонки, а також про нюанси, що варто розглянути перед замовленням послуги.

Види вагонки

Звісно, теоретично, у якості оздоблення можна використати будь-яку деревину, але все ж таки є лідери в цьому питанні і це вільха, липа і сосна.

Сосна фото, це найдешевший вид обшиття балкону дерев'яною вагонкою

Саме їх найчастіше можна зустріти у якості обшиття балкону дерев'яною вагонкою і тому є багато причин, які криються насамперед у якості деревини:

  1. Сосна. Це найдешевший вид обшиття балкону дерев'яною вагонкою чим і здебільшого пояснюється його популярність. Про те, як виглядає ця обшивка довго розповідати не треба, бо і так всі знають це. До переваг можна віднести не тільки помірну вартість, а й непогані експлуатаційні якості і стійкість до механічних ушкоджень. Також ця деревина добре впливає на здоров'я людини через вміст в ній природних антибіотиків - фітонцидів, які вбивають шкідливі бактерії.
  2. Липа. Липова вагонка має дуже приємний вигляд і тепле червонувате забарвлення. А ще саме вона є найпластичнішою деревиною з нашого переліку - з нею дуже легко працювати і можна запропонувати замовнику досить цікаві задумки. Це викликано тим, що вироби із липи можуть мати майже будь-яку форму - витисати з неї можна все що завгодно. Також до переваг липи можемо віднести дуже приємний аромат - недарма його широко використовують у ароматерапії. А ось вартість такого обшиття буде трохи більшою, ніж у випадку з сосновою вагонкою.
  3. Вільха. Як і у випадку з липою, вільху неможна назвати надто дешевою - вартість у цьому випадку не є безкомпромісним аргументом для замовлення. Проте у цієї деревини є інші переваги. Наприклад дуже приємна гама кольору - м'яка, ненав'язлива. Також можна зазначити і гарні експлуатаційні якості, якими наділена вільхова вагонка - таке обшиття прослужить вам багато років.

На що звернути увагу

Якщо ви вже хочете переходити до вибору виконавця, то самий час проявити пильність:

  1. Сучки. Наскільки б не виглядала цікаво вагонка із сучками, радимо вам без нагальної потреби утриматися від її замовлення. Справа в тому, що через декілька років деревина розсохнеться і всі сучки виваляться, залишивши негарні дірки.
  2. Підозріло низька ціна. І немає значення: йдеться про роботу, про матеріали, чи повний комплекс - завжди варто замислюватися над тим, на чому економлять майстри. І можемо сказати точно: економлять вони саме на вас, а точніше - на якості. Тож не женіться за зовсім низькою вартістю, яка нічим не обґрунтована.
  3. Малий досвід роботи. Не варто думати, що обшиття балкону дерев'яною вагонкою - це справа легка і доручити її можна кому завгодно.

Для того щоб все гарно виглядало і добре трималося протягом багатьох років, майстер повинен бути професіоналом. Тож обов'язково поцікавтеся його компетентністю, а краще дізнайтеся відгуки про його роботу   і подивіться хоча б фотографії.

обшиття балкону дерев'яною вагонкою фото БК Комфорт

Тепер ви знаєте те, на що варто звернути увагу, при замовленні такої послуги, як обшивка дерев'яною вагонкою, а якщо для вас важливі такі поняття, як якість, комфорт обслуговування і ціни, то саме час звернутися в СК Комфорт.

Вартість обшиття балкону деревом

Вартість обшиття балкону деревом на 09.09.2022 рік

 Обшивка балкона деревянной вагонкой сосна без сучка фото ск комфорт Вид обшиттяЦіна грн/м2 
 Обшиття балкону дерев'яною вагонкою сосна 800 грн
 Обшиття балкону дерев'яною вагонкою вільха 1200 грн
 Обшиття балкону дерев'яною вагонкою липа 1600 грн

Ціни вказані з роботою та матеріалом без утеплення.

Права на тексты и фото: Евгений Захаров
сайт создан компанией веб студия