Калькулятор ремонта балконов

Зовнішня обшивка балкона. Ціна 02.01.2024 ремонту з матеріалами

Все більшої популярності набуває така послуга, як оздоблення балкона сайдингом зовні. Тож ми розглянемо найбільш цікаві питання на дану тематику і ви дізнаєтеся більше про найбільш популярні матеріали, що використовуються працівниками СК Комфорт для обшиття балконів з вуличної сторони.

зовнішня обшивка балкону сайдинг фото ск комфорт

Більшість людей бажають жити в гарній оселі. Але для того щоб таке було можливо, час від часу необхідно проводити ремонтні роботи. Наприклад, для того щоб балкон був охайним і мав привабливий вигляд не тільки в середині, але й зовні треба не забути про таку послугу, як зовнішнє обшиття балконів. Замовити її можна в відомій київській групі компаній СК Комфорт.

Для чого потрібна зовнішня обшивка балкону?

Найвірогідніше, ви вже знаєте, що воно вам потрібно - інакше ви б не перейшли на дану сторінку. Однак, все ж таки, розглянемо питання про те, навіщо виконувати зовнішню обшивку балкону.

  1. Покращення вигляду. Це аспект є чи не найпершим, що спадає на думку більшості людей. І, звісно, вони мають рацію. Навіть найбільш пошарпаний балкон у старому будинку буде виглядати як лялечка після того, як над ним попрацюють досвідчені майстри. Вам залишиться тільки вибрати колір і матеріал, а потім насолоджуватись виглядом свого вже гарного балкону.
  2. Герметизація. Якщо у вас парапет з металевих перил, то вирішивши засклити балкон, вам однозначно необхідно буде зробити зовнішню обшивку. Вона дозволить досягти максимальної герметичності балкону - ані дощ і сніг, ані вітер вам більше не будуть страшні, а на балконі буде завжди сухо і дуже комфортно.
  3. Ні - аварійності. Деякі балкони, особливо у старих будинках, знаходяться у зовсім печальному стані. Від них відколюються шматки цементу та елементи оздоблення. Ходити під такими балконами дійсно небезпечно. І у цьому випадку єдине можливе рішення буде проведення зовнішніх оздоблювальних робіт. Майстри СК Комфорт демонтують усі аварійно-небезпечні елементи і проведуть зовнішнє обшиття балконів. Після такого комплексу робіт, ваш балкон буде не тільки гарним, а й повністю безпечним.
сайдинг для обшиття балконів фото СК Комфорт

Які матеріали варто обирати, та чому ми пропонуємо оздоблення сайдингом

Якщо ви вже вирішили, що оздобленню бути, то вже саме час узгодити матеріали. Вони мають відповідати таким вимогам, як невимогливість до обслуговування, ремонтопридатність, вологостійкість, мала вага, простота монтажу. Це основні вимоги, які висуваються для таких матеріалів і їм повністю відповідають:

  1. Сайдинг. Це найліпший варіант, яки має не дуже високу вартість і дуже гарні показники. Наприклад, він гарно зберігає температуру, має невелику вагу, витримує значні температурні перепади, не вигорає на сонці, не тріскається і не боїться вологи. А завдяки надійним пазовим кріпленням, сайдинг добре тримається і зовнішнє обшиття балконів на довгі роки не змінює свого вигляду. 
  2. Пластикова вагонка. Це найдешевший та, нажаль, не найкращій вид оздоблення. Так, вона легко монтується, коштує недорого, має значний вибір кольорів, проте, навіть за умови високого професіоналізму робітників, прослужить  вона не більше 10 років. 
  3. Профнастил. Він трохи довше служить, але до його недоліків можна віднести високу теплопровідність. Тож на такому балконі буде дуже жарко влітку і холодно зимою. І жодний утеплювач не зможе вирішити цю проблему. Тож порадити даний вид оздоблення - ми не можемо.

Ціни на зовнішню обшивку

Нижче в таблиці наведені ціни на зовнішню обшивку балкону:

ФотоВид обшивкиЦіна грн/м2
 	 Обшивка балкону профнастилом фото ск комфорт Обшивка балкону профнастилом 1400 грн
 Обшивка балкону сайдингом фото ск комфорт Обшивка балкону сайдингом 1100 грн
 	 Обшивка балкону пластиковою вагонкою фото ск комфорт Обшивка балкону пластиковою вагонкою 1100 грн

* Вартість вказана з роботою та матеріалом. Утеплення в вартість не входить.

обшивка балкона сайдингом фото СК Комфорт

Тож, як бачите, обирати є з чого. Але варто довірятися саме професіоналам. По-перше, виходячи з вашої ситуації, вони зможуть розробити правильне рішення і зробити балкон не тільки гарним, а й зручним і таким, що відповідає вашим потребам. По-друге, тільки той балкон, що зроблений професіоналами, зможе довго прослужити і не потребувати ремонту.

Якщо ви хочете бути впевненими у тому, що зробили правильний вибір, просто зверніться в СК Комфорт: привабливі ціни, якісні матеріали, досвідчені робітники і оптимальні строки - вам будуть забезпечені.
Права на тексты и фото: Евгений Захаров
сайт создан компанией веб студия