Калькулятор ремонта балконов

Підвіконня на балкон

17.01.2021

І, хоча підвіконня на балкон не є річчю першої необхідності, все ж таки встановивши його, ви побачите як заграв балкон і наскільки більш затишно стало на ньому. А про те, як правильно зробити вибір і придбати саме те, яке прослужить довго і відповідатиме усім вашим запитам - розкажуть фахівці СК Комфорт.

Багато хто, завдаючись питанням засклення або внутрішнього оздоблення балкону, не знають чи потрібно там встановлювати підвіконня. З одного боку - яке ж вікно без нього?! А з іншого - балкон і так досить вузький, тож чи варто витрачати додаткові гроші на підвіконня, може і так зійде? Проте, фахівці СК Комфорт завжди наполягають на тому, що підвіконня на балкон потрібно обов"язково встановлювати. І причин тому є багато:

  •  Підвіконня балкону додає завершеного вигляду. Саме після встановлення підвіконня, балкона рама виглядає якнайкраще.
  • Підвіконня закриває нижній монтажний шов і підставковий профіль. Тож, по-перше, після встановлення підвіконня, буде тепліше і не буде заходити холодне повітря, а, по-друге, від ваших очей буде приховано негарний монтажний шов. Також, якщо проводиться внутрішнє оздоблення і балкон обшивається вагонкою або гіпсокартоном, то підвіконня скриє верхній край обшиття.
  • Підвіконня є опорою. На нього можна обпертися і постояти подивитись у вікно. Можна розмістити горшки із квітами та інші необхідні речі.

Скільки підвіконь варто встановлювати на балконі?

Якщо ви вирішили привести балкон до ладу і навести там красоту, то варто враховувати усі існуючи деталі. Наприклад, замовляючи балконну раму, або встановлення підвіконня до неї, не варто забувати і про те, що підвіконня необхідно встановити і на балконний блок зі сторони балкону.

Підвіконня на балкон

 І колір цих підвіконь, бажано, обирати однаковий. В ідеалі замовити взагалі два однакових підвіконня на балкон - одного кольору, одного бренду наприклад Plastolit. У цьому випадку вдасться досягти цілісності створюваного інтер"єру балкона.

Що варто врахувати при самостійному замірі?

Якщо ви вирішили самостійно заміряти і встановити підвіконня на балкон, то варто врахувати деякі нюанси. Адже помилка у цьому разі буде досить дорогим задоволенням - підвіконня, відрізані під розміри замовника не підлягають ані заміні, ані поверненню. 

встановити підвіконня на балкон фото СК Комфорт

Тож треба бути пильними, аби не помилитися:

  1. Роблячи заміри глибини підвіконня, накиньте не менш як 1 сантиметр, адже десь настільки підвіконня має заходити під балконну раму.
  2. При вимірі розмірів підвіконня по довжині зробіть напуски на бокову підрізку, особливо, якщо мова йде не про лоджію, а саме про балкон, де підвіконня буде йти по всьому периметру.
  3. Якщо ви хоче встановити підвіконня глибиною більшою за 5 сантиметрів, обов"язково слід передбачити встановлення кронштейнів. Як правило, їх встановлюють із відстанню від півметра до метра. Тут все залежить від багатьох показників. Наприклад - якість підвіконня. Підвіконня таких марок як Danke, Werzalit, Plastolit і Topalit є дуже міцними і не прогнуться. Також має значення те, яка глибина підвіконня планується і те, що саме і з якою вагою ви плануєте ставити на підвіконня.
  4. Не забудьте придбати заглушки для підвіконня - із ними воно виглядає значно краще.

Якщо ж ви маєте будь-які сумніви у своїх здібностях - не варто ризикувати. Адже зіпсувати все дуже легко. Тим паче, що встановлення підвіконня на балкон в СК Комфорт коштує зовсім недорого. Тож краще просто звернутися до професіоналів, а потім насолоджуватися гарним виглядом балкона і правильністю свого вибору.

Яке підвіконня обрати?

Чесно кажучи, у наші часи є цілий ряд марок під якими випускаються підвіконня. Тож, даючи рекомендації по вибору, ми не будемо вказувати не те, що саме варто обирати. Важливо лише одне - обрати якісне підвіконня. Тож радимо звернути увагу на такі торгові марки, як Danke Standard, Werzalit, Plastolit, Crystalit  і Topalit - вони характеризуються не тільки гарним дизайном, але й відмінними показниками витривалості. Такі вироби прослужать не одне десятиріччя і не втратять свого початкового вигляду і властивостей.

Вартість встановлення підвіконь на балкон

Вартість встановлення підвіконь на балкон у компанії СК Комфорт наступна:

монтаж подоконников по ГОСТу
 Тип робітВартість грн/м. погонний 
 Монтаж пластикових підвіконь від 250 грн
 Монтаж дерев'янних підвіконь від 300 грн
 Теплий монтаж 180 грн

* вартість залежить від глубини підвіконня і складності монтажу.Права на тексты и фото: Евгений Захаров
сайт создан компанией веб студия