Калькулятор ремонта балконов

Ремонт та регулювання пластикових вікон в Києві. Ціни на ремонт 2021

В наш час важко когось здивувати металопластиковими вікнами - вони вже давно стали звичною справою і встановлюються всюди. Причин тому не мало. Наприклад, багатьом спало до вподоби те, що з такими вікнами в оселі стає тепліше, звуки з вулиці ледве чутно, мити такі вікна легко, та й зовнішній вигляд у них привабливий. Але, навіть беручи до уваги всі переваги, все ж таки догляду вони потребують - така вже практика. Тож, якщо ви бачите, що щось вже не так, варто замовити ремонт і регулювання вікон.

Ремонт та регулювання вікон, майстер СК Комфорт фото Київ

Однозначні симптоми, що потребують уваги

В СК Комфорт нерідко звертаються потенційні клієнти, що бажають зрозуміти для себе, що саме має насторожувати у роботі віконних механізмів. Тож нижче наведемо вам фактори, які зустрічаються найбільш часто:

  • Вуличний шум все більше чутно вдома. Ті, чиї вікна виходять на гомінкі вулиці на цей аспект звертають увагу майже відразу. Викликано його тим, що хвіртка перестала щільно прилягати д віконної рами і конструкція вже не є герметичною. Тож варто звернутися до професіоналів СК Комфорт, аби з'ясувати і усунути існуючі проблеми.
  • З'явилися протяги. Звичайно це помічають із настанням холодів. В оселі стає прохолодно навіть з зачиненим вікном, а по контуру хвіртки відчувається протяг. Причин цьому може бути не мало - наприклад, необхідність замінити ущільнювач, або зробити регулювання.
  • Вікно не зачиняється або не відчиняється. Буває і так що ще вчора у вас не було жодних проблем, а сьогодні ви просто не можете відчинити або зачинити вікно. Причин цьому факту також може бути багато і розбиратися із ними має майстер.

Це лише ті проблеми, які зустрічаються найчастіше. Але якщо вас у роботі вікна просто щось непокоїть, то завжди правильним рішенням стане звернення до професіоналів.

Ціни на ремонт вікон на 13.03.2021 рік

Нижче наведені ціни на ремонт вікон на 13.03.2021 р.


Ремонт окон цены
 Вид робіт Ціна грн.
 Регулювання стулки вікна 100 грн
 Регулювання стулки балконних дверей 120 грн
 Заміна ущільнювача 45 грн/м. пог.
 Витягування діагоналей від 250 грн.
 Змащування фурнітури 30 грн

Виклик майстра по Києву - 100 грн, оплачується окремо.


ремонт пластикових вікон в Києві на Позняках фото

 Адже попередження істотних пошкоджень завжди займає менше часу і коштує дешевше, ніж сам ремонт та  регулювання вікон.

Коли найчастіше ламаються вікна та двері з пластику?

Звісно, що тут все індивідуально і жодним чином не йде мова про розбиття склопакету, чи відламану ручку  - це може трапитися будь-коли. Але, якщо говорити про проблеми з відкриванням / закриванням та появу протягів, то вони найчастіше мають масовий характер у певні пори року. І йдеться не про якусь конкретну дату, а про погодні умови. Відтак, найбільше викликів на ремонт та  регулювання вікон та дверей в СК Комфорт спостерігається із різкою зміною погоді - при суттєвих потепліннях та зниженні температури.

ремонт двері в Голосієво, фото СК Комфорт Київ

Викликана така періодичність тим, що пластик, як і більшість інших матеріалів, схильний до звуження та розширення під дією теплових чинників. Тож  зовсім не буде дивиною те, що з настанням холодів, із хвіртки дме - вона дещо звузилася і вже не може щільно прилягати до віконної рами. Така ж сама ситуація, коли з настанням тепла хвіртка не зачиняється. Найчастіше за все, в таких ситуаціях врятує виключно проведення регулювання елементів фурнітури. Але виконувати такі роботи має виключно професіонал. В іншому випадку ви не зможете получити бажаного результату, а вікно може зазнати ще більших ушкоджень.

Як відремонтувати вікно?

Якщо вам не терпиться все зробити власноруч, то можна на свій власний страх та ризик спробувати. Для цього вам окрім звичайних викруток можуть знадобитися:  силіконний змащувач, регулювальний ключ, резиновий молоток та відповідні деталі. Про те, як відбувається ремонт вікон можна подивитися в  мережі інтернет. Але одразу ж треба розуміти, що найчастіше реальна шкода значно перевищує очікувану користь. Тобто після таких невдалих спроб, ремонт та  регулювання вікна може коштувати значно дорожче.

Якщо ви не готові ризикувати і просто бажаєте за помірні гроші відремонтувати вікно - просто зверніться в СК Комфорт. Якість, оперативність та прийнятні ціни - гарантуємо!

Замовити майстра в район Позняки, Дарниця, Березняки, Русанівка або Троєщина за ☎ (044) 592-95-25.

Якшо Ви мешкаєте на правому березі Дніпра: Оболонь, Борщагівка, Солом'янка, Голосієво або Винаградарь тоді звертайтесь за телефон ☎ (067) 592-95-25 або за номерами які вказані нижче.

Замовити майстра

СК Комфорт - торгово строительная сеть компаний

г.Киев, ул.Малышка, 3
индекс 02192
Пн.- Пт. 09.00-20.00
Сб.- Вс. 09.00-16.00
(044) 592-95-25
многоканальный
+38 (067) 599-95-25
+38 (050) 265-33-35

+38 (063) 599-95-25
BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA


Відгуки


Права на тексты и фото: Евгений Захаров
сайт создан компанией веб студия