Калькулятор ремонта балконов


Демонтажні роботи

Ви вирішили поміняти вікна - для початку Вам необхідний демонтаж старих, якщо Ви хочете кардинально змінити зовнішній вигляд своєї квартири або будинку, тоді Вам напевно знадобитися провести демонтаж стін. Демонтаж стін починається з зняття плінтусів і нанесення розмітки і так практично з усім: паркет, ламінат, двері ... Також ми виконуємо швидкий і високоякісний демонтаж бетонних, цементних, сухих і інших видів стяжок.

Демонтаж стяжки - це демонтаж шару між бетонною основою і покриттям підлоги.

А що говорити про більш серйозний ремонт, коли необхідно зробити перепланування приміщення, об'єднати кілька кімнат або Ви хочете зробити двері в абсолютно іншому місці. У приватному секторі практично те ж саме: демонтувати сарай або інші старі споруди, щоб побудувати щось нове або посадити сад.

Наші фахівці допоможуть втілити Ваші плани в життя в стислі терміни, а найголовніше акуратно: адже демонтаж це не просто ламати, а з певною метою і в чітко визначеному місці. Також Вам не доведеться хвилюватися з приводу гори сміття - це теж ляже на наші плечі. Вивіз будівельного сміття буде здійснений в кінці демонтажних робіт (при необхідності - раніше).

Демонтажні роботи 

Зв'язатися з нами Ви зможете по телефону

(044) 599-95-25
 (багатоканальный)

(068) 492-92-22

або написавши нам

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA

 

<< Вернуться в раздел: Ремонт квартир
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия