Калькулятор ремонта балконов


Чому пітніють пластикові вікна зсередини, що робити? Поради щодо усунення конденсату

27.02.2020

Багатьом з нас доводилося задаватися питанням: "Чому поітніють вікна?". Проблема запотівання пластикових вікон у їх власників зустрічається досить часто. Утворений конденсат псує зовнішній вигляд вікна, погіршує видимість, знижує освітленість. Виною тому може бути погана вентиляція в приміщенні, підвищена вологість у квартирі, недобросовісний монтаж і багато інших чинників. СК Комфорт знає причини, чому пітніють пластикові вікна зсередини квартири, і ми розповімо, як з цим можна боротися і як усунути проблему.

Багато людей відразу ж починають лаяти монтажників, думаючи, що проблема в неякісному монтажі. Але мало хто знає, що неправильний монтаж - це причина запотівання вікон лише в 4% випадків.

Чому пітніють пластикові вікна зсередини

Найчастіше пластикові вікна пітніють в наступних ситуаціях:

 1. Взимку.
 2. Вранці до полудня.
 3. На кухні.
 4. Тільки в одній кімнаті, а в інших вікна не пітніють.
Немає сенсу протирати вікно, воно знову запітніє. Важливо виявити першопричину утворення конденсату, тільки так його можна буде усунути.

Чому утворюється конденсат на вікнахЧому утворюється конденсат на вікнах?

Запотівання, або конденсат - це утворення крапельок води на поверхні вікна. Утворюється він в результаті різниці температури в кімнаті і біля вікна, якщо температура повітря в квартирі вище, ніж безпосередньо самого вікна. Також причиною появи конденсату може стати підвищена вологість в приміщенні. Відповідно, чим холодніше поверхня вікна і чим більше вологи в приміщенні, тим більше будуть пітніти вікна.

Також існує думка, що дерев'яні вікна пітніють рідше, ніж пластикові. Це пов'язано з тим, що у вікнах з дерева відстань між склом більше, ніж в пластикових, тому скло, яке межує з кімнатою, нагрівається краще. Але це зовсім не означає, що теплоізоляція дерев'яних вікон краще.


Що робити щоб пластикові вікна не пітніли зсередини?

Давайте розберемо основні причини чому можуть потіти пластикові вікна зсередини:
 1. Що робити щоб пластикові вікна не потіли зсерединиВікно може пітніти, якщо воно укомплектовано тонким однокамерним склопакетом. Для того, щоб усунути проблему, міняти все вікно не обов'язково, досить буде просто замінити склопакет з однокамерного на двокамерний.
 2. Причиною утворення конденсату може стати погана вентиляція в приміщенні. Перевірте і при необхідності прочистіть вентиляційні решітки.
 3. Ще одна причина запотівання - це підвіконня, яке встановлене прямо над батареєю. Для її усунення зменшите глибину підвіконня, встановіть додатковий обігрів для пластикової конструкції або винесіть батарею подалі.
 4. Вікна можуть пітніти, якщо на підвіконні стоять вазони. Вони виділяють зайву вологу, яка і призводить до утворення конденсату. Вихід один - прибрати квіти з підвіконня.
 5. Якщо ви не виконали перехід фурнітури на зимовий режим з літнього, вони будуть мати меншу теплоізоляцією, і відповідно можуть пітніти. Що робити? Переведіть їх на зимовий режим.
 6. На поверхні вікон може утворюватися конденсат в погано провітрюваному приміщенні. Які б вікна у вас не стояли, щодня по 10 хвилин провітрюйте квартиру.
 7. І нарешті, причина, яка, перш за все, приходить на розум, якщо вікна пітніють - при монтажі були допущені помилки. Вихід - викликати досвідченого фахівця, щоб він усунув можливі продування і щілини.

роботи по утепленню пластикових вікон

роботи по утепленню пластикових вікон

Трапляється, що конденсат утворюється між стеклами. Виною всьому в цьому випадку також неправильний монтаж. Для усунення проблеми зверніться в компанію, яка встановлювала вам вікна.

Отже, основні причини запотівання вікон розібрані. Ви самі можете переконатися, що усунути їх досить просто, сподіваємося, наші поради вам допоможуть.


Цены на ремонт пластиковых окон

Регулировка пластиковых окон
Регулювання
фурнітури
Замена резинового уплотнителя
Заміна
ущільнювача
Замена стеклопакета
Заміна
склопакета
Замена оконных ручек
Віконні
ручкиВідгуки про роботу майстрів по усуненню запотівання вікон

Рейтинг: 10 Всього голосів:3 10
Фото к отзыву м. Київ, Осокорки, вул. Софії Русовой 18
Хочу подякувати вашій компанії за слушну пораду який ви опублікували на сайті і в соц.сетях. Я проживаю в новому будинку на Осокорках. Проблема з запотівання пластикових вікон з'явилася тільки в цьому році. Не те, що потіли, а просто текли струмком, з підвіконня збирав по літру води щоранку. Вивчивши ваші рекомендації мені відразу в очі кинувся пункт з квітами, оскільки в минулому році у нас їх не було. Що ви думаєте, прибрав квіти з підвіконня і на наступний день вікна стали сухими. Спасибі ще раз за слушну пораду.
Оцінка: 10з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Дмитренко Юрій
2016-10-18
Дякую Ігор за відгук. Дуже часто ми отримуємо дзвінки з питанням: "запітніло пластикові вікна, що робити? Допоможіть усунути проблему !!!". У 90% випадків "порятунок потопаючих-справа рук самих потопаючих" - ми самі створюємо собі ці проблеми, а потім за гроші хочемо їх вирішити :-)
Фото к отзыву вулиця Оноре де Бальзака, 6, Київ
Потіють пластикові вікна зсередини що робити? У нас пластикові вікна Rehau, ми їх поставили навесні, а восени почалися проблеми. Фірма яка нам їх встановлювала відмовляється, що або робити оскільки це не гарантійний випадок. У вас в статті описано багато причин запотівання, а як визначити точно від чого вони мокрі?
Оцінка: 10з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
мастер по ремонту окон СК Комфорт
Олег
2016-11-14
Добрий день Ірина! Максимально точно встановити причину запотівання може лише фахівець з ремонту пластикових вікон. Вартість виклику в компанії СК Комфорт по Києву становить 100 грн. огляд або діагностика вікон входить в цю вартість. Будь ласка звертайтеся і ми на все 99,9% вирішимо вашу проблему раз і назавжди.
Фото к отзыву Київ, Оболонь, вул. Героїв Дніпра
Щороку була одна і та ж проблема. Постійно взимку потіли пластикові вікна не знала, що робити поки подруга не порадила звернутися до вашої компанії. Викликала майстра, через день приїхав Михайло і за допомогою тепловізора відразу встановив проблему запотівання. Все виявилося дуже просто, з вулиці під металевим відливом виявилася порожнеча. Чи не прилад, а просто чудо техніки. Буквально за 30- 40 хвилин він всі ці холодні точки усунув, загерметизований і відрегулював фурнітуру пластикового вікна. Результат був помітний вже через пів дня. У квартирі стало набагато тепліше, на вікнах перестала утворюватися волога! Спасибі вам величезне за допомогу!
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$


Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия