Калькулятор ремонта балконов


Ремонт пластикових вікон. Терміновий виклик майстра Києв, ціни на ремонт вікон 2024

08.01.2024

Ремонт пластикових вікон рано чи пізно доведеться робити кожному, хто встановив у своєму будинку металопластикові вікна.

Ремонт пластикових вікон

Можна звичайно довго роздумувати і скаржитися на те, що старі дерев'яні вікна стояли на багато довше і не вимагали ніякої особливої до себе уваги, а ось встановивши собі нові вікна, Ви зрозуміли, що вікна вимагають ремонт. Це все звичайно так, але не зовсім. Старі дерев'яні вікна теж доводилося обслуговувати, але по-іншому: їх регулярно доводилося фарбувати, щоосені заклеювати, щовесни розклеювати, та й мити їх було на багато важче.


Ремонт пластикових вікон

А ось вікна пластикові вимагають до себе зовсім інший підхід. З них не відчувається протяг, їх не потрібно заклеювати і фарбувати, але пластикові вікна теж вимагають ремонт. Встановлюючи в своїй квартирі вікна ПВХ, потрібно спочатку віддавати собі звіт, що це складний механізм, для продуктивної і безвідмовної роботи якого, Вам періодично доведеться викликати фахівців для того, щоб здійснити профілактичний ремонт вікна, тим більше, що в такому великому місті, як Київ - це не проблема. Можна, звичайно ж, спробувати зробити ремонт вікон своїми руками, але, по-перше, якісний ремонт вікон ПВХ вимагає певних навичок, а по-друге, неякісний ремонт пластикових вікон може потребувати додаткової оплати.

Ремонт металопластикових вікон ділиться на: безпосередньо ремонт вікон і профілактику вікон.

В ремонт пластикових вікон входить:

  • Заміна фурнітури вікон
  • Заміна віконних ручок
  • заміна склопакета

В профілактичний ремонт вікон ПВХ входить:

  • регулювання вікна
  • Змащування віконної фурнітури
  • Заміна гуми ущільнювача на вікні
  • Установка віконних ручок із замком (віконна ручка «Анти-дитинка»).

Коли потрібен ремонт вікна

Основними симптомами того, що потрібан ремонт вікна, є: складність при відкриванні та / або закриванні вікна, спадання вікна з верхньої петлі, наявність повітря при закритому вікні (простіше кажучи - протяг), обмерзання частин вікна і / або підвіконня.

коли потрібен ремонт вікон, фото СК Комфорт

Якщо такі симптоми мають місце бути - не турбуйтеся! Наші фахівці швидко і якісно проведуть ремонт Вашого вікна. А ціна на ремонт вікна не завдасть істотної шкоди Вашому гаманцю. Так, наприклад, професійне регулювання стулки вікна буде коштувати 150 грн. Заміна звичайної віконної ручки - 280 грн., А змащення віконної фурнітури - всього лише 45 грн.

Ціни на ремонт вікон 2024 

Ціни на ремонт вікон 2024 року в компанії СК Комфорт наступні:


Ремонт пластикових вікон
 Вид ремонтних робіт Ціна грн.
 Регулювання стулки вікна 150 грн
 Регулювання балконних дверей 200 грн
 Заміна ущільнювача 65 грн/м. пог.
 Витягування діагоналей від 350 грн.
 Змащування фурнітури 45 грн

Виклик майстра по Києву - 150 грн, оплачується окремо.

Заявка на терміновий виклик майстра

Все що потрібно для того, щоб наші майстри виконали терміновий ремонт Вашого вікна - залишити заявку на ремонт пластикових вікон по будь-якому зазначеному на нашому сайті телефону і наш майстер приїде в будь-який зручний для Вас час!

Цены на ремонт пластиковых окон

Ремонт пластикових вікон

ПОПЕРЕДЖЕННЯ !!!

Щоб не погіршити існуючу проблему, Скористайтеся послугами професіоналів.


Викликати майстра по ремонту і регулюванню вікон в Києві: Позняки, Троєщина, Оболонь, Лісовий масив, Лівобережна, Русанівка, Березняки, Дарниця, Харківський, Осокорки, Поділ, Нивки, Святошино, Борщагівка, Біличі, Теремки, Корчувате, Хрещатик Екстрений (терміновий) виклик регулювальника: ☎️ (067) 599-95-25, ☎️ (050) 265 33 35 або замовити зворотний дзвінок через "кнопку зв'язку".

Терміновий ремонт вікон в Києві відгуки

Рейтинг: 9 Всього голосів:3 10
Фото к отзыву 
м. Київ, Оболонь, проспект Героїв Сталінграду
Заклинило вікно на кухні в режимі провітрювання, а на вулиці все таки зима. Знайшов вашу фірму в інтернеті, зателефонував дівчина проконсультувала і запропонувала викликати майстра. Точно в обумовлений час приїхав майстер. Роботою Михайла залишився дуже задоволений. Все зробив якісно! Відрегулював, змастив вікна і заодно перевірив балконні двері, щоб така ситуація більше не виходила. Дякую вам за допомогу!
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
відділ по роботі з клієнтами СК Комфорт
2014-02-24
Спасибі Олександр за відгук про роботу наших співробітників. Дійсно в зимовий період часто трапляється, що підклинює стулка в пластикових вікнах під час установки в режим провітрювання. У цій ситуації ми рекомендуємо не докладати зусилля, а відразу викликати майстрів з віконних компаній.
Фото к отзыву
 м. Київ Позняки, вул. Драгоманова, 4 
Замовляла в компанії СК Комфорт ремонт пластикового вікна, мені необхідно було додати режим провітрювання, а в підсумку довелося поміняти всю фурнітуру, оскільки на вікнах від забудовника, в моїй новій квартирі був найдешевший "китайський механізм". Хлопці, зокрема Юрій та Михайло, після оформлення заявки приїхали на наступний день і все швиденько переробили. Я залишилася задоволена роботою вашої компанії. Дякуємо!
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Сервісна служба СК "Комфорт"
2015-05-20
Добрий день Наталя! Ми хочемо подякувати Вам за залишений відгук. Дійсно є ряд віконних фурнитур бренди яких офіційно не представлені в Україні (в основному це дешевий китайський асортимент) і до них не можна підібрати вузли.

Фото к отзывум.Киев, Солом'янка
Хочу подякувати майстру Миколі за оперативну допомогу. Заклинила ручка на пластиковому вікні неможливо було повернути не в однну не в іншу сторону, а на вулиці мороз. Передзвонила в десятки фірм ні де не змогли до ладу сказати коли зможе приїхати майстер. Коли додзвонилася до вас, молода людина чітко мені відповів, що майстер який обслуговує мій район зможе бути в протягом 3 годин, так все і сталося. Через 2 - 2,5 години мій рятівник дзвонив в двері. Дякую за терміновість!
Оцінка: 9 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$


Читати більше відгуків

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия