Калькулятор ремонта балконов


Засклити балкон пластиковими вікнами. Ціни в Києві на 01.01.2024

Замовляючи скління балкона, Вам необхідно буде звернути увагу на правильну установку пластикових конструкцій. Від якості монтажу віконних і балконних блоків безпосередньо залежить термін експлуатації. У 90% випадків саме неправильна установка призводить до виведення з експлуатації, здавалося б, ще придатного вікна або балконного блоку.

скління балкона

Пластикові вікна встановлюються як в приміщенні (в віконних отворах), так і при склінні балкона і лоджії (металопластикові конструкції виготовляються індивідуально під розмір Вашого балкона). При капітальному ремонті можлива усадка деяких видів будівельних матеріалів. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати правильні замки і кріплення для Ваших конструкцій. Монтаж віконних і балконних блоків процес не довгий, але вимагає особливих навичок і кваліфікації. Особливу увагу слід приділити правильній герметизації віконних швів. Не варто боятися встановлювати віконні та балконні металоконструкції в зимовий час. Якість залежить від використовуваних матеріалів: спеціальні серії для зимового монтажу зберігають свої якості в температурному режимі до -10 градусів.

 Ціни на скління балконів на 01.01.2024 рік

Нижче наведені ціни на скління балконів на 01.01.2024 рік

Фото профілюБренд Ціна грн/м2
 Профіль Openteck двокамерний Україна
 Профіль Openteck двокамерний Україна 4300 грн
 Профіль Windom двокамерний Україна
 Профіль Windom двокамерний Україна 4400 грн
Профіль Rehau двокамерний Німеччина
 Профіль Rehau двокамерний Німеччина 4700 грн
Профіль Salamander двокамерный Німеччина
 Профіль Salamander двокамерный Німеччина 4900 грн

Ціни вказані з монтажем.

Чи потрібно склити балкон?

Це питання, якщо чесно, співробітники СК Комфорт чують досить рідко. Адже якщо подивитися на будь-який багатоповерховий будинок, ми зможемо побачити, що практично всі балкони засклені. Звичайно, є зовсім малий відсоток не засклених, але це, як правило, в двох випадках - або це фасад будинку, розташованого на одній з центральних вулиць Києва, де засклення балконів заборонено, або балкон залишається відкритим через відсутність матеріальної можливості у господарів квартири . Також є і зовсім малий відсоток людей, які є затятими шанувальниками відкритих балконів, проте в нашій країні їх зовсім-зовсім небагато.

Чи потрібно склити балкон

Отже, для чого і взагалі чи потрібно склити балкон? Про це розкажуть провідні фахівці СК Комфорт.

Перш за все, скління дозволяє використовувати площу балкона більш ефективно. Навіть якщо ви не плануєте приєднати балкон до кімнати, скління буде дуже доречним:

  • По-перше, після того, як буде виконано скління, на балконі стане значно тепліше. Відповідно, і в квартирі температура повітря стане вище. Навіть після одного цього пункту питання про те, чи потрібно склити балкон може відпасти сам собою. Адже, враховуючи масовість прагнення українців до збереження тепла в будинку, стає зрозумілим, що склити балкон потрібно.
  • По-друге, скління балкона перегороджує шлях природним опадів на балкон. А це дозволяє використовувати його простір зовсім по-іншому - відтепер тут можна буде встановити шафи і тумби. Дуже часто в СК Комфорт клієнти замовляють скління саме для того, щоб з'явилася додаткова можливість зберігання речей.
  • По-третє, після скління, балкон можна буде утеплити і обшити. У такому вигляді балкон буде не тільки красивим, але і теплим. Цілком можливо, що після проведення таких робіт, балкон стане улюбленим місцем відпочинку всієї родини в будь-який час року.

Чесно кажучи, причин для засклення балкона дуже і дуже багато. Однак, якщо у вас є питання про те, чи потрібно склити балкон - задайте їх співробітникам СК Комфорт.

 

 

Засклення балконів Засклення балконів Засклення балконів

Засклення балконів Київ відгуки

Рейтинг: 10 Всього голосів:4 10
Фото к отзыву
Постало питання засклити балкон вікнами Rehau, друзі порадили звернутися до вашої компанії. Хочу сказати, що не помилився. Все сподобалося, починаючи з консультації, виміру вікон і закінчуючи монтажем. Спасибі бригаді Григорія Ігнатенко, майстрам Василю і Олегу за професійну і якісну роботу, а так само менеджеру Катерині за грамотну консультацію. Восени буду звертатися зі скління та обшивці другого балкона.
Оцінка: 9 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
СК Комфорт
2013-07-23
Дякуємо Ігор за залишений відгук. Звичайно звертайтеся будемо раді подальшій співпраці.
Фото к отзыву г.Киев, проспект Оболонский, 12А
Хочу поблагодарить мастеров Андрея и Юрия за качественную и оперативную работу по остеклению лоджии. Окна поставили за один день, несмотря на плохую погоду. Теперь стало намного уютней, а главное зимой будет тепло. Так же спасибо всем сотрудникам которые принимали участие в реализации моего заказа.
Оценка: 10 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$

Дмитренко Юрий СК Комфорт
2015-08-12
Спасибо Ирина вам за оставленный отзыв. Посмотреть весь комплекс работ вы можете в каталоге - цены на остекление лоджии
Фото к отзыву  м. Київ, Лісовий массив, вулиця Мілютенко 9
Вітаємо! Хочу висловити подяку компанії СК Комфорт від всієї нашої родини за прекрасну роботу зі скління балкона. Сподобалося все - починаючи від роботи менеджера, закінчуючи роботою монтажної бригади. Нам порадили профіль Rehau, чула про нього і раніше, але хлопці переконали, що він найякісніший. Балкон засклили за пів дня, подарували москітні сітки. Тепер його не впізнати. Ще й поставили гарні глянцеві підвіконня Данке. Ми дуже задоволені. Навесні думаємо обшити балкон вагонкою і без сумнівів звернемося до вас.
Оцінка: 10 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Фото к отзыву
Хотів залишити відгук про компанії СК Комфорт яка восени виконувала мені роботи зі скління балкона, утеплення та обшивки. Роботи виконали дуже якісно, ​​що підтвердили мороз в -20.
Оцінка: 9 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$

Читайте більше відгуків про команію
 

 

Зв'язатися з нами Ви зможете по телефону

(044) 599-95-25
(багатоканальний)

(050) 265-33-35;

(067) 317-33-35.

або написавши нам

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия