Калькулятор ремонта балконов


Майстер по ремонту вікон, вибрати майстра по регулюванню. Відгуки про нас з Києва

14.09.2023

Пластиковим вікнам властиво ламатися. Деякі поломки можна усунути самостійно при наявності певних навичок. А для деяких необхідний досвідчений фахівець. Як вибрати майстра по ремонту вікон, щоб потім не платити більше за виправлення помилок недосвідчених шарлатанів? Про це піде мова в нашій статті.

Майстер по ремонту вікон

Яким повинен бути майстер по ремонту вікон

Отже, вам знадобилися послуги з ремонту вікон. Зайшли в інтернет і очі розбіглися від: «кваліфікований фахівець», «кращий у своїй справі», «професіонал» і т.д. і т.п. Зараз мало кого підкупиш такими загальними фразами.

Майстер по ремонту вікон

 Якщо ви хочете, щоб «кваліфікований фахівець» з OLX не зламав вікно ще більше, то перш ніж викликати майстра, зверніть увагу на наступне:

  • Репутація. Не полінуйтеся вбити номер телефону майстра в пошук і почитати інформацію про нього. Ймовірно, хтось вже користувався його послугами і писав відгуки.
  • Майстер по ремонту пластикових вікон повинен працювати в вузькоспеціалізованої компанії. Будь-яка поважаюча себе фірма не буде набирати на роботу кого попало. Це перше. А друге - фірма несе відповідальність за своїх співробітників і в разі неякісного ремонту готова буде усунути недоліки.
  • «Безкоштовний сир тільки в мишоловці».  Всі знають приказку, але чомусь часто потрапляють в цю мишоловку. Якщо вам пропонують безкоштовну діагностику, безкоштовне регулювання, безкоштовний виклик, будьте готові, що всі ці «безкоштовні» послуги включать до загального рахунку. Причому вийде досить кругленька сума.
  • Спілкування. Уже при спілкуванні по телефону з майстром можна судити про його кваліфікацію. Досвідчений фахівець може визначити поломку ще до виїзду на адресу. Можливо, йому доведеться надіслати додаткові фото на вайбер або на пошту. Якщо ж людина не може відповісти на елементарні питання, пошукайте ще.
  • Передоплата. Ніколи не платіть гроші наперед, якщо майстер у вас ще не був. Він повинен виїхати на об'єкт, побачити вікно, оцінити поломку. Так, в деяких випадках може знадобитися заміна фурнітури і її може не бути в наявності. Тільки тоді можна оплатити запчастину, щоб майстер її замовив.
  • Швидкість обробки замовлення. Так, іноді хочеться відремонтувати вікно прямо зараз і не тягнути. Але якщо регулювальник вікон одразу погоджується приїхати протягом години, задумайтеся. У хорошого фахівця завжди багато замовлень і все розписано на кілька днів вперед. Якщо людина вільна, скоріш за все йому нічим зайнятися і навряд чи він користується попитом.
  • Відгуки. Це стосується тих майстрів, які працюють в компаніях. У компанії обов'язково повинен бути сайт, навіть кілька, де є відгуки. Читайте їх, це дуже важливо, виписуйте імена фахівців, яких там згадують і просіть, щоб до вас приїхали саме вони.
Майстер з ремонту пластикових вікон, фото ЖК Савана Сіти Бровари 2023
Ми в жодному разі не нав'язуємо свою думку і у вас завжди є своє законне право вибору. Але сподіваємося, наші поради все ж чимось допоможуть.

Майстри зі служби віконного сервісу СК Комфорт

Ну, а наші майстри майстри отримують тільки позитивні відгуки ⭐⭐⭐⭐⭐ ☺.

Знайомтеся, наша команда.


Майстер по ремонту вікон
Майстер по ремонту вікон
Майстер по ремонту вікон
 Майстер по ремонту вікон Дмитро
Ремонт і регулювання вікон будь-якої складності, проводить теплоаналіз вікон.
 Майстер по ремонту вікон Анатолій
Ремонт і регулювання вікон будь-якої складності, встановлює підвіконня.
 Майстер регулювальник окон Михайло
Ремонт і регулювання вікон, монтаж москітних сіток.

 Майстер по ремонту вікон Майстер по ремонту вікон Майстер по ремонту вікон
 Майстер регулювальник вікон Анатолій
Ремонт, регулювання вікон, також професійно встановлює укоси.
 Майстер по утепленню вікон Микола
Ремонт, регулювання вікон, заміна ущільнювачів, утеплення.
 Майстер по ремонту вікон Василь
Ремонт і регулювання вікон, заміна фурнітури.


Викликати майстра з ремонту вікон


СК Комфорт - торгово будівельна мережа компаній

м.Київ, вул.Малишка, 3
індекс 02192
Пн.- Пт. 09.00-17:50, звон до 20:00
Сб.- Нд. 09.00-13:00, звон до 20:00
(044) 599-95-25
багатоканальний
+38 (067) 599-95-25
+38 (050) 265-33-35

+38 (063) 599-95-25
BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA

Для більш точної оцінки фото вашої фурнітури або її поломки надсилайте до нас на Viber  

Відгуки про роботу наших майстрів регулювальників вікон

Відгуки клієнтів датовані по закінченню календарного місяця після виконання робіт. Майстер регулювальник може бути представлений на ресурсі Кабанчик. ua для підтвердження легітимності відгуку.

Рейтинг: Всего голосов: 10

Фото к отзыву
Дуже вдячна Вашому майстру Дмитру. Відрегулював всі вікна та двері на балкон. В квартирі стало набагато затишніше та тепліше. Дуже гарний результат в порівнянні з майстрами які в нас були з других компаній.
Оценка: 9 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$


Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия