Калькулятор ремонта балконов


Підлога на балконі з утепленням і укладанням брусів ціни на 1.03.2021

Підлога на балконі з утепленням

Якщо проводити скління і утеплення балкона правильно, в подальшому його можна використовувати як багатофункціональний додаткове приміщення у вашій квартирі. Для того щоб на балконі було затишно і комфортно проводити вільний час, до кожного етапу ремонту необхідно поставитися уважно і професійно. Настил підлоги на балконі є невід'ємною частиною повноцінного ремонту, він повинен бути теплим, практичним і гармоніювати до внутрішнього оздоблення.

Що потрібно для того, щоб мати теплу підлогу? На першому етапі необхідно визначитися з кінцевим покриттям. Це може бути: дерево, плитка, ламінат, лінолеум, ковролін. Виходячи з особливостей специфіки укладання кожного з перерахованих матеріалів, буде підготовлюватись чорнова підлогга.

Підлога на балконі з утепленнямЯкщо ви вирішили не склити балкон і залишити відкритою балконну зону, для благоустрою підлоги краще використовувати плитку. Плитка не зробить підлогу на вашому балконі теплою, так як її поверхня завжди залишається холодною, але на відкритому балконі вона вам і не потрібна. Довговічність і міцність цього матеріалу оптимально підійде для різких перепадів температури, підвищеної вологості та інших негативних явищ з якими може зіткнутися незастеклённий балкон або лоджія.

Утеплення підлоги на балконі або лоджії.

При ремонті балкона під ключ в основному підлогу виготовляють з дерева, так як даний варіант найбільш прийнятний, як за своїми практичним властивостям, так і за вартістю. Фахівці компанії СК «Комфорт» виробляють настил підлоги за такою технологією: встановлюють дерев'яні лаги (бруси), закладають між ними шар утеплювача, укладають і закріплюють на підлогу дошки, в завершенні встановлюють плінтус. Ціна на виготовлення підлоги в мережі наших компаній становить від 550 грн / кв.м включаючи вартість матеріалівУтеплення підлоги на балконі або лоджії

Якщо ви хочете на балконі додатково зробити настил лінолеуму або ковроліну, то перед установкою плінтуса проводиться його укладання. Схожа ситуація з ламінатом, але тільки трохи за іншою технологією. Варто відзначити, що дерев'яна підлога, яку пропонує наша компанія, має завершений вигляд і чудово виглядає без додаткової обробки.

Скільки коштує зробити підлогу на балконі?

Пол на балконі ми робимо з дерев'яної дошки підлоги і дошки ОСБ. Ціни вказані в таблиці:

ФотоВид підлогиЦіна грн/м2
 Підлога на балконі дошка підлоги Підлога на балконі дошка підлоги 600 грн
 Підлога на балконе ОСБ плита Підлога на балконе ОСБ плита 550 грн

* Ціна вказана з роботою і матеріалом.

Зв'язатися з нами Ви зможете по телефону

(044) 599-95-25
 (багатоканальний)

(050) 265-33-35

або написати нам

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA


 
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия