Калькулятор ремонта балконов


Як захистити пластикове вікно від злому

Як захистити пластикове вікно від злому19.04.2021

Квартирні крадіжки, особливо останнім часом, зустрічаються все частіше і частіше. Право-охоронці стверджують, що після закінчення сезону відпусток кількість пограбувань різко зменшується. Але в цьому році все по-іншому. У зв'язку з нестабільною політичною ситуацією в Києві збільшилася кількість «гастролерів», і приїхали вони далеко не всі з добрими намірами. Кількість правопорушень за останні пару місяців зросла майже на чверть - це кишенькові крадіжки, вуличні напади і квартирні крадіжки.

Згідно зі статистикою, 1 з 10 квартирних крадіжок відбувається через вікно, і саме про те, як захистити пластикове вікно від злому і піде мова.


Як захистити пластикове вікно від злому

В першу чергу зловмисники придивляються до квартир, які знаходяться на перших поверхах і не оснащені гратами. Саме тому найбільш завбачливі мешканці шукають надійні способи як уберегти квартиру від злодіїв. Це установка зварних або кованих решіток, рольставней, ударостійкого скла або противовзломной фурнітури.

Способи захисту вікон від злодіїв

Спосіб перший. встановити решітки

Це один з найнадійніших способів захисту пластикових вікон від злому. Грати ставлять зазвичай зварні або ковані, залежить від побажань замовника. Ковані виглядають більш елегантно, мають красивий малюнок. Зварні дешевше, зазвичай бувають пофарбовані в який-небудь колір.

Незважаючи на всю надійність таких конструкцій, їх не дуже люблять ставити, адже далеко не кожен захоче дивитися у вікно і бачити перед собою грати, а тимчасово зняти її або відкрити неможливо.

Спосіб другий. Встановити рольставні (або ролети).

Способи захисту вікон від злодіїв

Ролетами називається металеве полотно, що складається з особливих смуг (скріплені ламелі) та протизламні короба, які встановлюються над віконним отвором. Керувати ними можна вручну або за допомогою пульта управління.

Виготовляються ролети зі сталі або алюмінію, заповнюються зсередини поліуретаном. Сталеві мають велику міцність і жорсткість на вигин, алюмінієві мають меншу вагу.

Ролети або рольставні щільно і надійно закривають віконний проріз, захищають приміщення від цікавих поглядів, яскравого сонця, спеки і звичайно допомагають запобігти крадіжці в квартирі.

Спосіб третій. Встановити ударостійке скло.

Надміцне скло триплекс представляє собою конструкцію з двох і більше стекол, які ламіновані за допомогою полімерної плівки або покриті спеціальною промислової рідиною. Таке скло практично неможливо пошкодити або розбити, а якщо все ж його розіб'ють, то цей процес буде супроводжений таким шумом, що це 100% приверне увагу сусідів або перехожих. А оскільки розбитого скла не розсиплються на всі боки, а будуть триматися на плівці.

Основний недолік ударостійкого скла - його висока вартість. В цілому ж цей спосіб захисту пластикового вікна від злому - ідеальний. Триплекс надійно захистить і вбереже квартиру від злодіїв, прекрасно її звукоїзоліруєт, захистить від холоду, і при цьому чудово буде пропускати сонячне світло.

Спосіб четвертий. Встановити противовзломную фурнітуру.

Способи захисту вікон від злодіїв

Протизломна фурнітураПротівовзломная фурнітура - це наявність захисту від злому на чотирьох кутах вікна. Основний елемент противовзломной фурнітури - це спеціальна сталева цапфа - регулювально-запірний механізм специфічної форми.

До противовзломной фурнітурі також відносяться ручки з замком, запірні сталеві планки, спеціальні накладки, які захищають вікно від висвердлювання. Всі вище перераховані елементи фурнітури значно знижують вірогідність злому пластикового вікна.

Встановити додаткову фурнітуру.

Необхідність установки додаткової фурнітури виникає в разі, якщо в будинку з'являється дитина, щоб забезпечити його безпеку. Але також така фурнітура в цілому здатна підвищити захисні властивості вікна. До неї відносяться шпінгалети, замки і ручки з замком.

Як запобігти випадковій крадіжці

І на завершення хочеться сказати: будьте пильні та обережні: не варто розголошувати дані про своє матеріальний стан в соцмережах, а також розміщувати там фотографії своїх квартир і вже тим більше не повідомляйте про свої переміщення. Чим краще вікна захищені від злому, тим менше шансів у грабіжників потрапити в квартиру.

Цены на ремонт пластиковых окон

Регулировка пластиковых окон
Регулювання фурнітури
Замена резинового уплотнителя
Заміна ущільнювача
Замена стеклопакета
Заміна склопакета
Замена оконных ручек
Заміна ручокВсі поради
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия