Калькулятор ремонта балконов


Як переробити поворотне вікно в поворотно-відкидне щоб пластикове вікно відкривалося в двох положеннях

12.04.2021

Дуже часто для здешевлення конструкції люди замовляють замість поворотно-відкидних вікон вікна з поворотним механізмом відкривання. Але в процесі експлуатації розуміють, що це не зовсім зручно. Адже поворотне вікно можна відкрити на провітрювання, особливо не зручно взимку, адже повністю відкривши стулку можна буквально заморозити всю квартиру. Не кажучи вже про те, коли в квартирі є маленькі діти або тварини, а приміщення провітрювати потрібно.

Як переробити поворотне вікно в поворотно-відкидне

Але на щастя ця проблема вирішувана. У більшості випадків з поворотної фурнітури можна зробити поворотно-відкидну. Для цього знадобиться досвідчений фахівець. Ми настійно не рекомендуємо виконувати роботи самостійно, ви можете зламати механізм і вікно прийде в непридатність.

Перш ніж звернутися в віконну компанію по ремонту вікон, вам необхідно знати назву профілю, фурнітури і приблизні розміри стулки, щоб менеджер міг зорієнтувати вас за ціною. Як правило, вартість таких робіт становить від 600 (якщо фурнітура Maco) до 1500 грн (якщо інша фурнітура). Сюди входить установка самого поворотно-відкидного запору, кутового перемикача, поворотно-відкидних ножиць, середніх запорів, шпінгалета і т.д.

Як недорого зробити в поворотній стулці режим провітрювання за допомогою обмежувача відкриття вікна - гребінки?

Не зовсім по кишені переробляти фурнітуру? Встановіть обмежувач відкривання вікна. У народі її ще називають гребінка. Цей елемент фурнітури підходить під будь-які пластикові вікна. З одного боку на раму встановлюється гребінка, з іншого боку фіксатор. Ви фіксуєте стулку в будь-якому зручному положенні і без проблем провітрюєте приміщення. Зазор від стулки до рами може становити від 1 до 7 см. Сам обмежувач виготовлений з високоякісних матеріалів: корпус з високоміцного пластика, металева частина, яка ставиться під ручку, з оцинкованого металу.

Як недорого зробити в поворотній стулці режим провітрювання

В установці обмежувача є свої переваги в порівнянні з установкою поворотно-відкидноъ фурнітури. Якщо встановлений обмежувач, стулка не пошкодить укіс, нічого не буде заважати її відкриттю, а також вона не зможе пошкодити будь-які предмети інтер'єру, а найголовніше пластикове вікно не зможе зачинити ніякої протяг.

Гребінка на пластикове вікно і її установка відео

Як встановити гребінку (фіксатор відкривання пластикового вікна) покажуть в даному відео майстри СК Комфорт.


Ціна гребінки і установки поворотно-відкидної фурнітури

Ціни на заміну фурнітури вказані орієнтовні. Точна вартість після огляду майстром.

ФотоВид робітЦіна, грн
 Установка обмежувача відкриття Установка обмежувача відкриття 280 грн
 Установка поворотно-відкидної фурнітури Maco Установка поворотно-відкидної фурнітури Maco от 1500 грн

Додатково оплачується 100 грн за виклик майстра по Києву.
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия