Калькулятор ремонта балконов


Які підвіконня краще матові чи глянцеві

13.03.2021

Який підвіконня краще: глянсове чи матове?

Вирішили купити підвіконня і не знаєте, яке вибрати: глянсове або матове? СК Комфорт підкаже.Які підвіконня краще матові чи глянцеві

Простота в догляді за підвіконнями

Матові підвіконня мають властивість вбирати забруднення і пил. Як правило, з такою поверхні їх дуже складно відмити - доведеться використовувати сильні миючі засоби та докладати великі зусилля.

підвіконня Plastolit мармур матовий фото

(підвіконня Plastolit мармур матовий фото).

З глянцевого же підвіконня пил видаляється легким рухом руки.

підвіконня Plastolit мармур глянець фото

(підвіконня Plastolit мармур глянець фото)

Стійкість до подряпин - вибираємо підвіконня в квартиру

Якщо в квартирі є вазони з квітами, при збиранні їх часто доводиться переміщати з місця на місце і можна наробити багато подряпин на поверхні підвіконня. Так ось, подряпини залишаються і на глянцевих, і на матових підвіконнях, просто на матових вони менш помітні. Саме тому підвіконня варто вибирати з «серйозним» покриттям, стійким до подряпин. При покупці зверніть увагу на те, з чого складається покриття. Якщо це elesgo - воно не буде дряпатися.

Як поводяться підвіконня на сонце

Якщо ваша квартира або балкон знаходиться на сонячній стороні, краще встановлювати матові підвіконня. Глянцевий поверхню набагато швидше нагрівається, і на таке підвіконня складно буде облокотиться. До того ж, він буде працювати у вас як батарея влітку. А навіщо вам зайві джерела тепла?

підвіконня Plastolit золотий дуб фото

(підвіконня Plastolit золотий дуб фото)

Зовнішній вигляд підвіконня для пластикового вікна

Не можете зупинитися на виборі підвіконня для пластикового вікна, ну а тут вже справа смаку. Подобаються гладкі блискучі поверхні - вибирайте глянцеві підвіконня. Більше до смаку підвіконня з шорсткою поверхнею - зупиніть свій вибір на матових.


підвіконня Danke Standard золотий дуб шовковисто матовий фото

(підвіконня Danke Standard золотий дуб шовковисто матовий фото)

А якщо так складно визначитися, рекомендуємо звернути увагу на підвіконня Danke Standard. У них шовковисто-матова поверхня - і не глянець, і не мат, що середнє між тими і іншими. І до речі, elesgo покриття, стійке до подряпин. На вибір є 3 кольори - білий, мармур і золотий дуб.

Порівняти підвіконня


Відгуки про вибір між глянцевим і матовим підвіконням

Рейтинг: 10 Всього голосів:2 10
Фото к отзыву
Довго визначалася з дизайном підвіконня, але все ж зупинилася на білому матовому підвіконні Danke Standard. Перше на що я купилася звичайно ж його ціна вона на 30% була нижчою від аналогічного глянцевого. Друге - це якість, як пояснив мені менеджер компанії, що покриті вони плівкою Elesgo, а це основа зовсім небагато відрізняється, але мені на ньому не танцювати! Підвіконня хлопці після оплати доставили на наступний день. Спасибі швидко спрацювали. Успіху і успіхів.
Оцінка: 10 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
СК Комфорт
2016-06-23
Спасибі Олена за відгук. Відмінний вибір. Підвіконня Danke Standart - це хоч і нова лінійка декору, але скажімо відкрито, що стала дуже популярна в 2016 році.
 🌞🌞🌞.
Фото к отзыву
Я в свою нову квартиру вибрав глянцеві підвіконня під мармур, вид у них більш багатшим буде на відміну від матових, переливаються на сонці і пил на них не так помітна
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия