Калькулятор ремонта балконов


Увага! Каучуковий ущільнювач - віконні шахраї вже в Киеве !!!

19.04.2021

Металопластикові вікна вже давно встигли полюбитися нашим громадянам, тому попит на них стабільний. І, якщо раніше більш популярною послугою була установка вікон, то нині людям потрібний ремонт вікон. У холодну пору року кількість звернень в нашу компанію досягає сотні - всі хочуть, щоб вікна зберігали тепло і не впускали протяги. І все начебто непогано: ми надаємо якісні послуги з осудним цінами, клієнти із задоволенням звертаються до нас ... Проте, як виявилося, в Києві та Київській областей працює банда шахраїв, яка прикриваючись нашим ім'ям, обманює людей і виманює у них великі суми грошей! Будьте уважні!

віконні шахраї

Схема обману

Обман, як зазвичай, ґрунтується на такому поширеному бажанні отримати "халяву" - ну так уже влаштований світ, що навіть знаючи, що безкоштовний сир лише в мишоловці і виключно для другої мишки, люди все одно вірять в диво і чекають, що їм хтось то что-то дасть або зробить за просто так. Отже, як же виглядає обман? Дуже просто і нехитро!

  1. Телефонний дзвінок. Вам телефонують - не важливо, по мобільному або по домашньому, і пропонують провести БЕЗКОШТОВНУ діагностику вікон. Для більшої переконливості і щоб втертися в довіру прикриваються дуже серйозним поважним тоном розмови, а в мові миготять слова "експерт", "експертна оцінка", "експертиза", "перевірка технічного стану", "виявлення прихованих поломок", "державна програма", "контроль теплозбереження" .... Це робиться для того щоб збити вас з пантелику і потрапити в довіру до вас.
  2. Небачена щедрість. Далі вам повідомляють, що повинні оглянути ваші вікна і просять призначити час зустрічі. І щоб підбадьорити, заспокоюють тим, що процедура абсолютно безкоштовна. Це і підкуповує більшість людей - мовляв, чому б і не показати вікна, якщо "важливий експерт" готовий за безкоштовно їх оглянути ?!
  3. Жахлива новина. При огляді "експерт" робить страшні очі і розповідає, що ваше вікно буквально мало не розсипається. Йому терміново потрібно відремонтувати щось інакше ви просто замерзну, а холоду уже зовсім близько. Паніка старанно нагнітається і ви вірите в ці розказні - напевно, працюють непогані актори-психологи і відмінно знають куди і як тиснути, щоб людина повірила.
  4. Прекрасний порятунок. Незважаючи на "плачевний" стан вашого вікна ці герої готові врятувати ситуацію і пропонують терміновий ремонт. Наприклад, заміну віконної ручки або ущільнювача.
  5. Дороге задоволення. Правда вартість послуг, як нам стало відомо, чимала - заміна ручки від 1000 гривень, а ущільнювальної гумки від 1500 до 2000 грн.

заміна ущільнювальної гумки

Далі ситуація розвивається по різному. Або у вас беруть передоплату і ховаються, або надають цю послугу і ставлять найдешевші комплектуючі за нечувану ціну. Наприклад, в нашій компанії заміна ущільнювальної гумки коштує 45 грн за метр погонний, тоді, як у шахраїв, які прикриваються ім'ям нашої компанії або сервісною службою "Вікна - Комфорт" таке задоволення обійдеться вам мінімум в 150 грн за той же погонний метр, правда назвуть її чарівним словом "каучукова" або "силіконова".

Як не стати жертвою обману?

Важливо! Хочемо звернути вашу увагу на те, що ми не маємо ніякого відношення до цих шахраїв - ми надаємо якісні послуги за цілком прийнятну вартість і завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання. Ми не маємо ніякого відношення до шахрайської сервісної служби "КОМФОРТ ВІКНА", яка знаходиться в місті Києві на вулиці Антоновича.

Пам'ятайте: якщо вам самі дзвонять, напрошуються на перегляд, призначають величезну вартість і вимагають передоплату - ви маєте справу з віконними шахраями! Ні в якому разі не піддавайтеся на виверти і не давайте грошей, просто набирайте телефон поліції 102.

P.S Якщо ж у вас є проблеми з вікном - звертайтеся в надійні компанії. Перевірити ви завжди можете набравши в браузері будь-пошукової системи фразу "Ремонт вікон СК Комфорт відгуки" і дізнаєтеся про своє виконавця все. Якщо зупиніться на нас, то ми швидко і без передоплати усунемо поломку і коштувати це буде зовсім недорого!

Відгуки про аферу з безоплатної профілактики пластикових вікон


Рейтинг: 10 Всего голосфв:1 10
Фото к отзыву
Жахливо! Куди дивиться поліція. Мені тиждень тому теж подзвонила дівчина нібито з міської служби профілактики пластикових вікон і пропонувала безкоштовну перевірку. Мене відразу насторожила ця акція і я кинулася в інтернет шукати, що це за дармова послуга і тільки для жителів мого будинку. Мені попалася ваша стаття яку я прочитала і все з стало ясно - це афера. Після чергового дзвінка я запропонувала їм, що якщо мене вони не залишать в спокої я буду змушена звертатися до правоохоронців. Всі дзвінки різко припинилися! Сміливо ставлю за статтю 10 балів.
Оцінка: 10з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия