Калькулятор ремонта балконов


Регулювання пластикових вікон Rehau фурнітура Maco. Ціна на 20.04.2021 в Києві

Сучасні німецькі вікна Rehau - це не тільки рама зі склопакетами, а й складна механічна конструкція, яка потребує догляду. Напевно, ви помічали, що з часом експлуатації стулка вікна стала не так щільно прилягати або для закривання вікна потрібно докласти вже більше зусиль, ніж зазвичай. І це цілком нормальне явище, навіть для самих дорогих вікон. Полівінілхлорид досить пластичний матеріал, що може призводити до незначних, допустимим деформацій рами, звідси і з'являється протяг. Ще одна поширена причина ремонту пластикових вікон, це чіпляння стулки за деталі фурнітури при закриванні або відкриванні. Варто відзначити, що деякі неполадки в вікнах, є наслідком порушення технології монтажу або безпосередньо виготовлення віконної конструкції.

Регулювання пластикових вікон Rehau

На жаль, від цього нікуди не дітися. Але все-таки, більшість проблем можна усунути за допомогою регулювання.

Коли необхідно регулювати вікна Rehau?

Регулювання пластикових вікон необхідно, якщо стулка вашого вікна чіпляється за коробку або фурнітуру, від вікна відчутний протяг, ручка стала туго провертатися або розбовталася, не закривається вікно (заклинило).

Коли необхідно регулювати вікна Rehau?

Фурнітура Maco складається з декількох вузлів, де кожен відповідає за свій відрізок у вікні. Частина фурнітури, яка розташована на стулці називають «запірний механізм», а частина, яка розташована на рамі називається «отвєтками». Для того щоб самостійно провести регулювання вам необхідний певний набір інструментів і поетапний інструктаж. Ну, а якщо ви не хочете експериментувати над своїми вікнами, скористайтеся послугами професіонала, тим більше що вартість регулювання стулки вікна складає всього 100 грн.

Ціни на ремонт і регулювання вікон

Ціни на ремонт і регулювання вікон в компанії СК Комфорт наступні:


Ціни на ремонт і регулювання вікон
 Вид робіт Ціна грн.
 Регулювання стулки вікна 100 грн
 Регулювання балконних дверей 120 грн
 Заміна ущільнювача 45 грн/м. пог.
 Вытягивание диагоналей від 250 грн.
 Змащування фурнітури 30 грн

Виклик майстра по Києву - 100 грн, оплачується окремо.

Коли регулювання не зможе допомогти вашим вікнам?

У пластикових вікнах Rehau можна виділити лише кілька основних напрямків ремонту, які характеризують поломку в цілому. Наприклад, при продуванні в вікнах в деяких випадках необхідна заміна гумового ущільнювача. Згодом експлуатації, а саме кожні 4 - 5 років, він втрачає свою еластичність і вимагає заміни, вартість заміни ущільнювача Rehau становить 30 грн / метр.пог. робота + матеріал. Наступною проблемою, коли регулювання не врятує ваші вікна, є заміна деталей фурнітури і повна заміна фурнітури. Не секрет, що це самий останній і дорогий варіант ремонту пластикових вікон. До нього вдаються вже в безвихідній ситуації. Причиною заміни фурнітури може бути, як дешева і неякісна фурнітура, так і систематичне відсутність регулювань. Пам'ятайте, якщо проводити регулювання стулки вікна хоча б один раз на рік, ви навряд чи зіткнетеся згодом з дорогим ремонтом.

Коли регулювання не зможе допомогти вашим вікнам?

СК Комфорт спеціалізується на ремонті пластикових вікон і пропонує свої послуги. Виконання замовлення в день вашої заявки. Телефонуйте.


Регулювання вікно Регулювання вікноСК Комфорт - торгово будівельна мережа компаній

м.Київ, вул.Малишка, 3
индекс 02192
Пн.- Пт. 09.00-17:50, звон до 20:00
Сб.- Нд. 09.00-13:00, звон до 20:00
(044) 599-95-25
багатоканальний
+38 (067) 599-95-25
+38 (050) 265-33-35

+38 (063) 599-95-25
BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA


Для більш правильної діагностики та визначення причин поломки просимо надсилати фото вашого вікна через сервіс Viber.
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия