Калькулятор ремонта балконов


Розширення балкона по підлозі. Ціна вказана на 02.01.2024

Ремонт балкона під ключ став окремим напрямком на ринку будівельних послуг. Це не дивно, адже даний вид ремонту включає в себе демонтажні, монтажні, оздоблювальні та зварювальні роботи. По закінченню ремонтних робіт, балкон можна використовувати в якості додаткової кімнати, продовження існуючої кімнати або за його прямим призначенням. Сучасний підхід до ремонту балконів дозволяє здійснити розширення площі і зробити часткове перепланування.

Розширення балкона по підлозі

Розширення балкона - це нарощування балконної плити, за допомогою швелерів, які монтуються в несучі стіни будинку (див. Рис № 1). Оптимально рекомендовані параметри виносу по підлозі до 400 мм.


Расширение балкона по полу
Рис. № 1

Етапи розширення балкона

Якщо розглядати поетапно, то розширення балкона відбувається наступним чином:

  • демонтаж існуючого парапету;
  • монтаж швелерів - до балконної плити приварюють швелера, які на 150 мм монтують в несучі стіни, тим самим навантаження припадає на фундамент;
  • виготовлення нових поручнів - новий каркас балкона при необхідності може включати в себе винесення по підвіконню (див. рис. № 2);
  • підшивка підлоги - виносна частина балкона, а також зовнішня частина балконної плити підшивається листом металу (див. рис. № 3);
  • обшивка та утеплення - каркас балкона обшивають сайдингом або пластиковою вагонкою, всередині виконують утеплення і настил підлоги.

винос і розширення балкона
Мал. № 2
винос і розширення балкона
Мал. № 3

Ціни на винос і розширення балкона

Ціна на розширення балкона по підлозі залежить від декількох факторів, а саме на яку відстань ви хочете збільшити балкон, чи потрібний додатково винос по підвіконню. Зверніть увагу, що попередньо вам необхідно оформити заявку на виклик майстра на замір, так як цей фахівець не тільки встановлює точну вартість вашого замовлення, а й оцінює технічний стан балконної плити і балкона в цілому.

У деяких серіях будинків можна зустріти скошені балкони (наприклад: БПС-6 серія будинку). В такому випадку розширення балкона раціональніше проводити після вирівнювання балконної плити (див. мал. 4). Даний вид робіт за своєю технологією практично нічим не відрізняється від виносу балкона по підлозі і проводиться за схожими етапами.


розширення балкона
Мал. № 4

Вартість зварювання виносу балкона або лоджії приведена з урахуванням матеріалу

У компанії «СК Комфорт» ви можете замовити розширення балкона з продовженням статі. Наші фахівці мають високий рівень кваліфікації, що дозволяє нам гарантувати якість наших робіт.


Фото Вид робіт Ціна в грн.
Винос балкона по підлозі Винос балкона по підлозі на 30 см 3600 грн. м/п
Винос балкона по підлозі і по підвіконню Винос балкона по підлозі і по підвіконню на 40 см 4800 грн. м/п

Винос балкона і лоджії по підвіконню

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия