Калькулятор ремонта балконов


Заміна гумового ущільнювача в металопластикових вікнах ціна на 15.07.2022

15.07.2022

Пластикові вікна надійні, довговічні конструкції, які вимагають мінімального догляду. Вони дозволяють забути про фарбування, ремонт, зимовом утеплення на тривалі роки. Під мінімальним доглядом мається на увазі періодичне регулювання стулок і заміна гумового ущільнювача.

Заміна гумового ущільнювача

У багатьох сформувалася думка, що в пластикових вікнах за герметичність, шумо- і теплоізоляцію відповідають склопакети. Але насправді, як в однокамерному, так і в двокамерному вікні, за перераховані вище характеристики відповідає спеціальний гумовий ущільнювач. Він має еластичну структуру складної конфігурації, буває чорним, сірим або білим кольором.


Коли необхідна заміна гумового ущільнювача? В процесі експлуатації ущільнювач розсихається, тріскається і втрачає свою еластичність. Відповідно він починає пропускати протяг і шум з вулиці. Робити його заміну необхідно в середньому один раз в 5 років. Те, що в вашому вікні гумовий ущільнювач не придатний, ви зможете визначити самостійно.


Заміна гумового ущільнювача

Заміна гумового ущільнювача

Заміна гумового ущільнювача не займає багато часу і не є дорогою послугою. Але самостійно її краще не проводити, тому що це загрожує негативними наслідками для ваших вікон в першу чергу. Якщо ви вирішили не вдаватися до послуг професіоналів, для вирішення цієї проблеми вам знадобитися купити віконний гумовий ущільнювач, аналогічний по товщині того, який стояв в ваших вікнах. Наші фахівці використовують якісний ущільнювач чорного кольору, саме їм комплектуються відомі німецькі вікна Rehau. Далі вам необхідно буде зняти стулку і відкрутити певні елементи фурнітури, які є перепоною для заміни гумок. Пази, в які укладають ущільнювач, необхідно протерти і тільки потім вставити в них новий ущільнювач. Після цього стулку необхідно повісити на своє місце.

Ціни на заміну ущільнювача на пластикових вікнах на 15.07.2022

Компанія СК Комфорт зробить заміну гумового ущільнювача в пластикових вікнах в Києві, якісно відрегулює ваші конструкції в день замовлення.ФотоНазваЦіна грн
Ущільнювач Rehau Німеччина
 Ущільнювач Rehau Німеччина (6 мм, двопелюстковий, етилен-пропіленовий каучук) + робота.  60 грн. м.пог
 Ущільнювач Secil Max Ущільнювач Secil Max
(9 мм, етилен-пропіленовий каучук) + робота.
 60 грн. м. пог.

Вартість заміни прийнятна 60 грн. м / п (українського виробника), двопелюстковий ущільнювач (Rehau).

Ремонтний 9мм Secil 60грн метр

(Встановлюється коли дозволяє профільна система.)


Ціна вказана з матеріалом і роботою.

Викликати майстра на заміну ущільнювачаЗамовити ремонт вікон ви можете за телефонами, які вказані на сайті або скористатися формою зворотного зв'язку.

Цены на ремонт пластиковых окон


Викликати майстра на заміну ущільнювача


СК Комфорт - торгово будівельна мережа компаній

м.Київ, вул.Малишка, 3
індекс 02192
Пн.- Пт. 09.00-17:50, звон до 20:00
Сб.- Нд. 09.00-13:00, звон до 20:00
(044) 599-95-25
багатоканальний
+38 (067) 599-95-25 
+38 (050) 265-33-35

+38 (063) 599-95-25 


Відгуки про заміну ущільнювачів на пластикових вікнах


Фото к отзыву
м. Київ, Троєщина, ул. Миколи Закревського 39а
Вітаю! Хотіла висловити величезну подяку майстру Анатолію за якісну роботу. Відрегулював і змастив всі вікна і двері, поміняв гумки ущільнювачів на найщільніші т.к рама на двері у нас була трохи викривлена, на що інші майстри навіть не звернули увагу, грамотно проконсультував і дав слушні рекомендації по догляду за механізмами. Він дійсно всім майстрам майстер!До цього ми викликали з трьох компаній регулювальників, які тільки брали гроші, але результат дорівнював 0. Подруга дала мені свій номер телефону і порекомендувала викликати Анатолія. Він їй восени регулював вікна і міняв ущільнювачі. Результатом роботи вона залишилася дуже задоволена, так як і ми. У квартирі стало істотно тепліше і затишніше. Тепер ми ваших майстрів сміливо рекомендуємо всім своїм друзям!
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$Фото к отзывум.Київ, Оболонь, просп. Героїв Сталінграду
Спасибі вашому майстру Руслану за якісно виконану роботу. Поміняв на всіх вікнах гумки, відрегулював і змастив. Вікна працюють краще ніж будь-коли. Успіхів і процвітання вашої компанії.
Оцінка: 9з 10Фото к отзыву
м. Київ, Оболонський проспект 10
Хочу подякувати співробітникам "СК Комфорт" і зокрема Михайлу за якісно виконану роботу. Замовляла заміну гумок на пластикових вікнах, ціна і терміни робіт мене цілком влаштували, я залишилася задоволена. Будемо сподіватися, що тепер в квартирі буде тихо і тепло.
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Віконний відділ
2016-09-08
Спасибі Аліна, що залишили відгук про роботу майстра віконного відділу який робив заміну ущільнювача. Ми гарантуємо на всі 100%, що ваші надії будуть виправдані

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия