Калькулятор ремонта балконов


Як заміряти і встановити москітні сітки з внутрішнім кріпленням на пластикові вікна?

москітні сітки29.03.2021

У літній період нашестя комах в ваш будинок просто неминуче, незалежно від того на якому б поверсі ви не проживали. Комарі і мухи можуть просто проживати в підвалах, на горищах, в під'їздах або з повітряними масами потрапляти на верхні поверхи висотних будинків. Особливо це стосується міст, які знаходяться в зоні повішеною вологості. Одним словом, від таких нав'язливих сусідів не сховатися навіть на останніх поверхах багатоповерхівок.

Найефективнішим захистом в усі часи від комах є москітні сітки на вікна та двері. Вони бувають різні за способом кріплення, вартості і конфігурації. Найбільш ходовий варіант, який до того ж є доступним за своєю вартістю можна назвати москітні сітки рамкового типу.


москітні сітки

У компанії «СК Комфорт» москітні сітки внутрішнього кріплення, вони підходять для металопластикових вікон. За рахунок такого кріплення, ви можете не переживати, що вашу сітку віднесе сильний вітер, вони більш стійкі до самовипаданію, ніж, наприклад, зовнішні москітні сітки. Алюмінієвий профіль, з якого складається рама, міцний і легкий, сітка складається з дрібних осередків (1 мм) не розтягується, має високу ступінь світлопроникності. Зверніть увагу, на те, що немає таких москітних виробів, які витримають сильне навантаження і не випадуть.

Вимірюємо віконний отвір в пластиковому вікні

 
Самостійно зробити виміри москітних сіток дуже просто. Вам необхідно знати світловий отвір вашого вікна, а саме ширину і висоту. Саме ці розміри ви будете віддавати на виробництво. Отже, приступимо:
  • Відчиніть вікно. У відкритому вікні ви побачите гумовий ущільнювач, в більшості вікон пвх він чорного кольору. Вам необхідно виміряти відстань від гумки до гумки, ширину і висоту до кожного міліметра (див. Рис. 1).Наприклад: ширина 570 мм

ширина 570 мм


висота 1420 мм. 

висота 1420 мм.

Установка москітної сітки

Встановити москітну сітку на вікно так само просто, як і заміряти (див. Рис 2). Це може зробити кожен дорослий чоловік. Чого не скажеш, про москітних сітках на двері. Дверну сітку необхідно монтувати в дверний отвір, для цього необхідні спеціальні навички та вміння. Тому, ми рекомендуємо замовляти виготовлення такої сітки разом з установкою. Як проводиться монтаж, можна подивитися в нашому відео огляді москітна сітка на двері.

Ціни москітних сіток

Ціни москітних сіток від СК Комфорт:

Установка москітної сітки
 Вид сітки Ціна грн/метр погонный
 Сітка Анвіс біла світловий проріз, внутрішнє кріплення 180 грн
 Сітка Анвіс коричнева світловий проріз, внутрішнє кріплення 200 грн
Установка москітної сітки

Для того щоб установка віконної москітної сітки була легкою і безпечною, на її рамі кріпляться спеціальні металеві засувки, з кожного боку, які необхідно зафіксувати в потрібному положенні. Це зручно робити, тримаючись за пластикові вуха, які знаходяться на внутрішній стороні сітки (див. Рис. 3).

Установка москітної сітки

У компанії «СК Комфорт» ви можете замовити виготовлення москітних сіток на вікна та двері. Наші фахівці роблять виміри, установку і доставку.

Перейшовши за посиланням Ви можете ознайомитися з цінами на москітні сітки в Києві.

Термін виготовлення москітних сіток 2 дня.


Відгуки та коментарі

Рейтинг: 9 Всього голосів:1 10
Фото к отзыву
Хочу подякувати за корисну статтю. Прочитала як правильно поміряти сітку на пластикове вікно, потім в телефонному режимі Олена прорахувала мені вартість і оформила замовлення. На наступний день чоловік їх заїхав і забрав. З установкою проблем не було, заощадили 100 грн. і час.
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Анна менеджер по работе с клиентами
Відділ обслуговування
2015-05-22
Дякую Наталя і вам за високу оцінку нашої роботи. Дійсно замовити і оплатити в online режимі виходить дешевше, орієнтовно відсотків на 10, але не варто забувати, що помилившись в вимірі на 2-3 мм ваше виріб буде не придатне для якісної експлуатації.
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия