Калькулятор ремонта балконов


Внутрішня обшивка балкона, лоджії дерев'яною вагонкою. Ціна Київ 27.02.2021

Ви зібралися привести в порядок балкон? Напевно, в зв'язку з цим, вас турбують сумніви - якій же обшивці віддати перевагу. І навіть, якщо у вас є особисті переваги, то, швидше за все, ви хотіли б розуміти - чи варто втілювати цю ідею в життя.

Роботи СК Комфорт фото 2018

Якщо вірити статистиці, то троє з чотирьох замовників, віддають перевагу саме дерев'яній вагонці. Причому дана тенденція чітко простежується вже протягом багатьох десятиліть. Правда обшивка деревом, яка застосовувалася 20 років тому і та, що популярна зараз - це використання абсолютно різних матеріалів. Сучасна вагонка - це міцний матеріал, який не піддається впливу вологи і здатний зберігати свої якості протягом багатьох років - абсолютно не втрачаючи свій зовнішній вигляд.
внутрішня обшивка деревом балконаВнутрішня обшивка балкона дерев'яною вагонкою

Варіанти дерев'яної вагонки для обшивки балкона

Якщо серед усіх можливих варіантів, ви вирішили, що обшивка балкона дерев'яною вагонкою - це саме те, що потрібно, то муки вибору не пропадуть. Це викликано тим, що дерев'яна вагонка буває кілька найбільш поширених видів, які мають свої переваги.

Як правило, коли говорять про обшивку балкона дерев'яною вагонкою, то розглядається сосна, вільха, липа. Це найбільш популярні види дерева, які прийнято використовувати для внутрішньої обробки. Нижче розглянемо кожен цей вид окремо:

  • Сосна. Обшивці лоджії або балкона з використанням соснової вагонки найчастіше віддають перевагу найбільш економні клієнти, які цінують екологічність і натуральність, але при цьому не мають бажання переплачувати зайві гроші. Чесно кажучи, якщо переглянути тенденцію замовлень по СК Комфорт, то з тих, хто вибрав саме дерево, близько 70% клієнтів віддали свою перевагу саме сосновій вагонці. До найбільш корисним властивостям даного виду обробки варто віднести те, що в соснової деревини містяться фітонциди, які мають виражену антимікробну дію, тому позитивним чином позначаються на здоров'ї людини.
вартість внутрішньої обшивки балкона замовити внутрішню обшивку деревом
  • Липа. Це благородний сорт дерева, що позначається і на вартості обробки. Ціна в цьому випадку буде трохи вище, ніж в разі обшивки балкона сосною, але, повірте, це того варто. Перш за все, сама по собі деревина має красивий, ніжно-золотистий колір. По-друге, липа дуже добре переносить температурні коливання (саме з цієї причини її часто використовують при обробці парних). Ну, і, по-третє, це просто неймовірно приємний запах!
внутрішня обшивка деревом від компанії СК Комфорт внутрішня обшивка лоджії дерев'яною вагонкою
  • Вільха. Саме по собі дерево вільха має масу позитивних властивостей і характеризується позитивним впливом на здоров'я людини. А якщо додати до цього ще й незрівнянний зовнішній вигляд, то стає цілком очевидно, що популярність обробки балконів цим матеріалів - цілком заслужена!

Чим ще можна обшити балкон?

Також все більшої популярності в місті Київ набуває обшивка балкона МДФ панелями. Це досить якісний матеріал, який має досить гідний зовнішній вигляд - переконатися в цьому ви зможете, розглянувши фото в нашій фотогалереї.

Вартість внутрішньої обробки балкона дерев'яною вагонкою вказана на 27.02. 2021р.

Фото Порода дерев'яної вагонки Од. Вим. Ціна, грн.
(матеріал + робота)
внутрішня обшивка лоджії дерев'яною вагонкою Обшивка дерев'яною вагонкою сосна м2 450 грн.
Обшивка дерев'яною вагонкою сосна зрощена Обшивка дерев'яною вагонкою сосна зрощена м2 450 грн.
Обшивка дерев'яною вагонкою  вільха Обшивка дерев'яною вагонкою  вільха м2 600 грн.
Обшивка дерев'яною вагонкою липа Обшивка дерев'яною вагонкою липа м2 600 грн.

Як бачите, вибрати обробку для свого балкона - не так вже й легко, але якщо ви звернетеся до нас, то ми із задоволенням допоможемо зважити всі за і проти і зробити правильний вибір, виходячи з ваших уподобань і особливостей балкона.

Обшивка балкона дерев'яною вагонкою Київ Оболонь, фото СК Комфорт 2018

(На підлогу постелили ламінат в декорі "морений дуб", фото 2018 Київ Оболонь)

До речі не варто забувати і про пластикові підвіконня. Може бути вже саме час подзвонити в СК Комфорт?

Обшивка балкона дерев'яною вагонкою Київ Оболонь, фото СК Комфорт 2018

(обшивка балкона дерев'яною вагонкою з сучком фото - СК Комфорт Київ)

Відео з обшивкою балкона дерев'яною вагонкою і шафамиВнутренняя обшивка балкона пластиковой вагонкой

Внутрішня обшивка балкона пластиковою вагонкою


Зв'язатися з нами Ви зможете по телефону

(044) 599-95-25
 (багатоканальний)

(068) 492-92-22

або написавши нам

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA

Обшивка балкона дерев'яною вагонкою відгуки клієнтів з Києва


Фото к отзывум. Київ, Позняки, лівий берег
Замовляла в компанії СК Комфорт внутрішню обшивку балкона дерев'яною вагонкою з утепленням. Роботою залишилася дуже задоволена. Спасибі величезне бригаді Юрія Дмитренко, хлопці працювали чітко, злагоджено, видно професіоналізм майстрів своєї справи. Балкон вийшов просто супер. Бажаю майстрам Олександру і Сергію, які подарували мені цю красу найміцнішого здоров'я, процвітання і побільше замовлень.
Оцінка: 9 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Дмитренко Юрий СК Комфорт
Дмитренко СК Комфорт
2017-08-16
Спасибі Олена за відгук. Ми дуже раді, що Вам все сподобалося. Будемо раді подальшій співпраці. Будь ласка звертайтесь.
Фото к отзыву м.Київ, Оболонь, проспект Героїв Сталинграда, 16 д
Довго вибирала чим обробити зсередини балкон. Вибір припав на обшивку балкона дерев'яною вагонкою. За порадою друзів звернулася до вашої компанії і не помилилася з вибором. Починаючи з обігу в офіс і закінчуючи зробленими роботами, всім залишилася задоволена. Балкон перетворився на "ні". Спасибі всім співробітникам СК Комфорт і особлива подяка Юрію.

Оцінка: 9 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Дмитренко Юрий СК Комфорт
Дмитренко Юрій
2016-02-14
Дякуємо Юлія за відгук. Нам було дуже приємно працювати з такою гарною і чарівною дівчиною.

Фото к отзыву  Киев, Дарница, ул. Генерала Жмаченко
Читал много хороших отзывов в интернете о вашей фирме и вот решил вызвать замерщика для просчета работ. У меня всего 10 м.кв которые нужно обшить деревянной вагонкой. По моим просчета согласно цен выходила сумма 3000 грн., когда приехал мастер, то насчитал 4250 грн. т.е разница имеется, хотя по сравнению с другими фирмами которые ко мне приезжали на замер ваша цена меня очень устраивает 😉. Прошу прокомментировать откуда она взялась и как на дальнейшее вообще считать такие работы?
Оценка: 7 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Читать все отзывы
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия