Калькулятор ремонта балконов


Москітні сітки на двері. Ціна дверей вказана на 10.08.2022

Москітні сітки на двері

Компанія СК Комфорт завжди намагається йти в ногу з часом і пропонувати своїм клієнтам найбільш широкий комплекс послуг, здатних привнести в Ваш будинок максимальний комфорт і затишок. Москітні сітки на двері з кожним роком стають все більш популярні в Києві, адже мають масу переваг. Особливо дверні москітні сітки оцінять власники незасклених балконів і лоджій - тепер не треба буде щось придумувати і мудрувати для того, щоб через відкриту балконні двері не летіли комарі і мухи. Тому ми просто не могли залишити без уваги москітні двері, які допоможуть захистити Вашу оселю від дзижчать гостей.

Дверні москітні сітки на петлях, хоча і виконують одну й ту ж функцію, що і віконні сітки, все ж мають цілий ряд конструктивних відмінностей, а саме:

  • Москітна сітка на балконні двері виконана з міцнішого матеріалу - спеціальний дверний профіль, який має більш широкий каркас і перегородку-імпост для більшої міцності конструкції.
  • Дверні москітні сітки комплектуються петлями і, по суті, являють собою додаткові двері. З даними сітками у Вас не виникне необхідність постійно знімати їх і встановлювати назад для того щоб просто вийти на балкон - вони відкриваються як звичайні двері.
  • Всі наші москітні двері оснащені магнітними засувками - це робиться для кращого прилягання сітки до Ваших балконних дверей.
  • А також, на москітні сітки на двері, ми встановлюємо ручку-рогач для більш комфортного відкривання і закривання дверей.
  • Розмір профілю 17х25 мм.

До речі дуже приємно відзначити, що на москітні сітки на двері у нас практично найнижчі ціни в місті Київ - всього 550 грн / м2 за білий колір (ціна включає москітні двері). Окремо оплачуються кріплення - 2 ручки, 3 петлі і фіксатор - 100 грн за комплект.


Москітні сітки на двері

Також у нас Ви можете придбати москітні двері коричневого кольору - їх ціна також 480 гривень за метр квадратний.

Купити москітну сітку на петлях на пластикові двері в Києві

Купити москітні сітки на пластикові двері в Києві в компанії СК Комфорт ви можете не тільки білого і коричневого кольору, але і індивідуального кольору. Для Вашої зручності, в якості супутніх послуг ми можемо запропонувати завмер і доставку замовлених у нас виробів. Вартість виміру і доставки дверних сіток становить 300 грн. за замовлення (Вам не доведеться оплачувати дану вартість за кожний виріб окремо, так як плата стягується одноразово за весь замовлення) по місту Київ. За межі Києва вартість обчислюється в залежності від віддаленості населеного пункту від КП Києва. Якщо ж Ви не хочете самостійно кріпити москітну двері - ми можемо допомогти і в цьому питанні. Вартість установки однієї москітної двері становить 150 грн / шт.

Замовити москітні двері на петлях (як в Києві, так і в Київській області) дуже просто - достатньо зателефонувати нам по телефону і через зовсім невеликий проміжок часу Ваше замовлення буде готовий!

У своїй роботі ми поважаємо і цінуємо кожного клієнта, тому кожне замовлення буде виконано найкращим чином - швидко, якісно і за цілком демократичною ціною.


Також рекомендуємо


Відгуки про москітні сітки на пластикові двері

Рейтинг: 9 Всього голосів:2 10
Фото к отзывум.Київ, Осокорки
Замовляла москітні балконні двері на петлях для дачі. Заміряв і встановлював мені майстер Михайло. Дуже залишилася задоволена роботою майстра. Пунктуальний, що великий плюс вашої компанії.
Оцінка: 10з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$


Фото к отзыву
У минулому році вирішила з економити, купила в Епіцентрі і встановила дверну москітну сітку на магнітах, скажу чесно результат нульовий, повна квартира комарів, багато щілин через які комахи залітають прямо зграями. Зараз придбала у вас повноцінну москітну двері. Результат перевершив мої очікування. Дякую за оперативність і надані знижки.
Оцінка: 8 из 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Фото к отзыву
СК Комфорт
2018-06-14
Спасибі Ірина за залишений відгук. Дійсно для того щоб був ефект москітні двері повинні щільно прилягати до рами інакше результат буде дорівнює нулю.


Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия