Калькулятор ремонта балконов


Вікна та двері на балкон з профілю Rehau


9.03.2021

Перевірена часом і яка багаторазово чудово зарекомендувала себе, профільна система REHAU (Рехау) (Німеччина) дозволяє виконати вікна, двері, вітрини, перегородки, фасади, взагалі будь-які металопластикові конструкції якої завгодно складної конфігурації.Вікна та двері на балкон з профілю Rehau

Пластикові вікна REHAU (Німеччина) мають цілий ряд особливостей, за які їх цінують:

  1. Терміни. Гарантія. Сервіс. Ми надаємо гарантію на металопластикові вироби 5 років і 1 рік на фурнітуру, ущільнювачі і склопакети.
  2. Гарантії якості та екологічність. Металопластикові вікна REHAU також мають гігієнічний сертифікат, який дозволяє встановлювати їх навіть в медичних установах.
  3. Безпека. Оснащений профілем з оцинкованої сталі, яка і надає конструкції максимальну жорсткість. До стали, а не до короба монтується фурнітура та несучі частини.

Вікна та двері на балкон з профілю Rehau

Теплоізоляційні властивості підтримують домашній клімат. Німецькі пластикові вікна витримують температури від мінус п'ятдесяти до плюс вісімдесяти градусів С, повністю зберігаючи свої характеристики. Вони економлять енергію і не пропускають шум за рахунок поліпшеного звуко- і теплозахисту.

 

Металопластикові вікна REHAU Thermo-Design 70
Металопластикові вікна REHAU
Thermo-Design 70
Металопластикові вікна REHAU Basic-Design
Металопластикові вікна REHAU
Basic-Design

Важливо !!! Металопластикові (ПВХ) вікна бувають не тільки білими! За допомогою ламінування білого профілю або використання кольорового профілю пластикові вікна можна декорувати під різні породи дерева або під довільний колір інтер'єру.

Купити металопластикові вікна Rehau з безкоштовним заміром в Києві

Все металопластикові конструкції в компанії СК Комфорт виготовляються індивідуально. Орієнтовна ціна 1 м.кв. на 9.03.2021 становить 2100 грн.

Вид конструкції
Вид конструкціїЦіна, грн 
 Двостулкове вікно 4800 грн
 Трьохстулкове окно 7100 грн
 Балконний блок 8000 грн.

вартість вказана за двокамерний склопакет з монтажем.
Замовити безкоштовний замір або прорахувати їх вартість, Ви можете за телефонами:

(044) 599-95-25
(багатоканальний)
(050) 265-33-35
(067) 317-33-35    

 Пластикові вікна Rehau відгуки

Рейтинг: 9 Всього голосів:3 10
Фото к отзыву Киеїв, Мінський массив, вул. Кондратюка, 4
Замовляв скління лоджії пластиковими вікнами Rehau 60 (Німеччина). Роботою вашої компанії СК Комфорт залишився дуже задоволений. Хлопці працювали швидко, злагоджено, претензій до них не маю, одним словом "Молодці". Зупинитися на вікнах Rehau мені порадили друзі у яких колись теж був віконний бізнес. Спасибі вашій компанії!
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Григорій Ігнатенко
2015-06-13
Олег спасибі, що написали відгук, скління лоджії профілем Rehau думаю гідний вибір.
Фото к отзыву  м. Київ, Троєщина, проспект Маяковського
Вашу компанію рекомендували друзі як надійну, перевірену і звичайно ж з відповідальними співробітниками. Мій миттєвий відповідь їм був: "Таких компаній не буває". Але напевно, я все ж помилявся. Після дзвінка на наступний день до мене приїхав Григорій і справив завмер всіх вікон які я хотів поміняти. Вранці мені подзвонили з офісу і сказали, що прорахунки відправили мені на пошту, будуть питання телефонуйте. Після узгодження ціни і термінів я погодився підписати договір і внести передоплату. Ось тут все і почалося ... Для підписання договору запропонували приїхати в офіс на Малятко, що для мене не близький світ. Тоді запропонували обмінятися електронкою, що мене теж не влаштовувало. Наступна пропозиція надійшло оформити замовлення через інтернет магазин, і тут я був проти (хто вікна купує через інтернет-магазин?). У підсумку мені передзвонили і попросили дати усне підтвердження договору, я звичайно погодився. Через п'ять днів приїхала бригада Григорія з вікнами, все швидко встановила і я розрахувався згідно договору. Був приємно здивований такій співпраці. Молодці, все зробили на відмінно! Тепер питання з укосами - заплачу їм наперед адже перевірена компанія 😀😀😀
Оцінка: 10з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Начальник отдела окон Rehau
Григорій Ігнатенко
2016-11-20
Спасибі Ілля за відгук. Справа в тому, що ми практикуємо установку пластикових вікон без передоплати в тому випадку якщо у вас є поручитель, в даному випадку поручителем виступив ваш друг і наш бізнес-партнер Ігор Самойленко, так що йому скажете "спасибі". А з приводу пластикових укосів, то ми передоплату за оздоблювальні роботи не беремо.

Фото к отзыву
Довго визначався з профілем, читав відгуки і в підсумку зупинився на вікнах Rehau. Багато друзів встановлювали ці вікна у вашій компанії і залишилися задоволені. Зупинився на Рехау. Заміряє Дмитро (він же і ставив) прорахував і проконсультував як буде відбуватися монтаж. Дякую все було виконано на вищому рівні. І ще хотів подякувати Анатолія за красиві укоси.
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия