Калькулятор ремонта балконов


Як утеплити вікна герметиком

14.11.2022

Пластикові вікна - надійна і зручна система і сьогодні важко собі уявити сучасне житло без них. З ними в квартирі стає сухішою, тепліше, затишніше. Але на жаль, з часом, починають з'являтися такі «віконні проблеми» як протяги, запотівання скла, промерзання і ін. Не дарма багато віконних компанії, в тому числі і СК Комфорт, ввели в список своїх послуг утеплення пластикових вікон. Як це зробити правильно, щоб був ефект? Розповімо в цій статті.

Чому пластикові вікна стають холоднішими?

Трохи теорії. Скло проводить тепло практично за одну мить. Склопакет робить вікно теплим тому, що є герметичною конструкцією з двома (або більше) стеклами і повітряною камерою між ними. А саме повітря в цій камері має низьку теплопровідність.

Як утеплити вікна герметиком

Якщо пластикове вікно стало холодніше, можливо склопакет розгерметизувався. Простіше кажучи, між склом і рамою утворилися невеликі щілини.

Проблема на щастя вирішувана. Для її усунення знадобиться герметик.

Як утеплити пластикове вікно герметиком?

Відновити герметичність металопластикової конструкції можна за допомогою бутилового герметика. Придбати його можна в будь-якому будівельному маркеті. Він продається в тубах, для заповнення щілин є спеціальний наконечник. Ефект ви відчуєте відразу, як тільки герметик застигне. У кімнаті відразу стане тепліше.


Як утеплити вікна герметиком

(Закладення шва між підвіконням і вікном поліуретановим герметиком стійким до УФ)


Якщо холод йде від рами, то можливо закрити щілину необхідно між рамою і коробкою. Використовуємо все той же герметик. Найкраще силіконовий, поліуретановий або каучуковий. У кожного з цих видів герметиків є свої особливості. Силіконовий наприклад найдешевший. Але його складно підібрати під колір вікна.

закладення і утеплення укосів зовні

Для закладення і утеплення укосів зовні використовується поліуретанові герметики.

Інша справа каучуковий, але коштує він набагато дорожче. Таким герметиком закладають навіть шви в човнах, причому практично навічно.

Що робити, щоб вікна не потіли?

Щоб пластикові вікна не потіли, варто дотримуватися деяких простих правил:


  •    Періодичне провітрювання приміщення. Якщо це кухня - кожен день.
  •    Припливно-витяжна вентиляція значно знизить вологість в приміщенні.
  •    Установка припливних вентиляційних клапанів на вікна.
  •    Установка вікон «з підігрівом». Сьогодні деякі віконні компанії пропонують металопластикові конструкції зі спеціальним напиленням. Воно являє собою невидиме дзеркало, яке відображає тепло і посилає його в кімнату. Задоволення не з дешевих, але воно того варте.

Гідро-паробарьерная стрічка для внутрішніх і зовнішніх робіт

( Гідро-паробарьерная стрічка для внутрішніх і зовнішніх робіт )


Вирішувати проблему витоку тепла потрібно комплексно: укласти гідро-паробарьерние стрічку під відлив і підвіконня, утеплити вікна герметиком, відрегулювати, поміняти ущільнювачі, можливо і склопакети. Тільки тоді ви відчуєте результат.

Ціни на утеплення пластикових вікон

Ознайомтеся будь ласка з цінами на утеплення пластикових вікон в Києві:

Ціни на утеплення пластикових вікон
 Фото Вид робіт Од. вимірЦіна 
 Діагностика пластикових вікон + транспортні витрати + консультація Діагностика пластикових вікон + транспортні витрати + консультація шт. 150 грн.
 Регулювання стулки вікна Регулювання стулки вікна шт. 120 грн.
 Заміна гумового ущільнювача (Rehau) Заміна гумового ущільнювача (Rehau) метр погонний 65 грн.
 Герметизація монтажного шва всередині, зовні, між підвіконням і рамою Герметизація монтажного шва всередині, зовні, між підвіконням і рамою метр погоннийот 120 грн.
  Змащування віконної фурнітури Змащування віконної фурнітури шт. 50 грн.
 Утеплення підвіконної планки під відливом (продування монтажною піною) Утеплення підвіконної планки під відливом (продування монтажною піною) метр погонний *150 грн.
 Установка теплих укосів на вікна з сендвіч панелей Установка теплих укосів на вікна з сендвіч панелей метр погонний 450-650 грн.
 Зняття і установка склопакета глухого вікна Зняття і установка склопакета глухого вікна шт.200 грн.

Залишилися питання телефонуйте

СК Комфорт - торгово будівельна мережа компаній

м.Київ, вул.Малишка, 3
індекс 02192
Пн.- Пт. 09.00-17:50, звон до 20:00
Сб.- Вс. 09.00-13:00, звон до 20:00
(044) 599-95-25
багатоканальний
+38 (067) 599-95-25
+38 (050) 265-33-35

+38 (063) 599-95-25
BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA

Працюємо в усіх районах Києва та області. Масиви і райони Позняки, Солом'янка, Південна, Софіївська Борщагівка, Вишневе та Ірпінь обслуговуються тільки у вівторок, четвер і суботу!
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия