Калькулятор ремонта балконов


Чим відмити підвіконня

01.02.2024

Кожному, хто пройшов через ремонт, відомо те, з якими труднощами доводиться приводити житло в порядок. Начебто і роботи все закінчено, а ось попрацювати ще доведеться - вас чекає генеральне прибирання. Дуже часто викликає багато запитань чим очистити пластикове підвіконня після ремонту. Принаймні з цим питанням до групи компаній СК Комфорт часто звертаються замовники. І це цілком зрозуміло, адже з одного боку хочеться домогтися максимального ефекту і не витратити зайвих сил, а з іншого боку - вкрай не хочеться пошкодити підвіконня, використовуючи абразивні методи очищення.

Відмити підвіконня від іржі, в'їдаються плям і забруднень

У цій статті ми розглянемо те, як і чим очистити пластикове підвіконня після ремонту з максимальною ефективністю і безпекою.

Чим відмити підвіконня

Крок перший - оцінюємо ситуацію

Для того щоб розуміти принцип і алгоритм подальших дій, необхідно зрозуміти з якими саме забрудненнями ми в даному випадку маємо справу. У післяремонтний період, як правило, підвіконня мають такі забруднення:


  1. Густий шар пилу, який утворився в процесі свердління, демонтажу та штукатурки;
  2. Застиглі фрагменти розчинів - штукатурної суміші, грунтовки, клею, фарби та інших
  3. Іржа.

При цьому варто розуміти і те, що в кожному з цих випадків потрібна різна тактика.

Чим відмити підвіконня

Крок другий - підготовчі заходи

Для того щоб відчистити підвіконня після ремонту, варто спочатку підготувати підручні засоби, щоб не бігати за ними, почавши процес. Найчастіше для цих цілей потрібні:

  1. М'яка тканина і губка;
  2. Зубна щітка;
  3. Відро з водою;
  4. Жорстка щітка (неметалічна);
  5. Гумовий шпатель;

Миючі засоби - звичайний засіб для миття посуду, універсальний миючий засіб (наприклад, Mr. Propper універсал), засіб для миття вікон з розчинником, Domestos ...

Також на підготовчому етапі не забудьте зняти з підвіконня заглушки. А ще, якщо у вас встановлене нове підвіконня, переконайтеся в тому, що з нього знята захисна плівка - можливе забруднення саме на ній і турбуватись немає про що. Не варто зневажливо жмуритися - дійсно, багато клієнтів СК Комфорт в ході ремонту забували знімати захисну плівку і потім розуміли, що миють плівку, а не підвіконня - буває всяке.

Крок третій - очищаємо підвіконня

Якщо мова йде про велику запиленість, то насамперед необхідно акуратно віником або м'якою тканиною змести все сміття. Натискати при цьому не варто - тверді порошинки і малі піщинкі можуть роздряпати підвіконня. Коли весь пил виметений, можна приступати до миття підвіконня водою із слабким розчином універсального миючого засобу, який потім потрібно буде змити губкою, змоченою водою.

Якщо мова йде, про забруднення розчинами, то спочатку віником змітаємо весь пил, потім розмочуємо засохлий розчин мокрою губкою з універсальним миючим засобом або розпилюємо засіб для миття вікон і даємо хвилин 5-10 розмокнути. Далі, піддягаємо засохлий розчин гумовим шпателем і намагаємося його зішкребти. Як правило, він легко відходить. Якщо ні - ще раз залиште розмокати. У самому крайньому випадку можна застосувати спеціальні миючі склади, які продаються в будівельних магазинах, але варто врахувати, що вони дуже токсичні, і не виключено пошкодження поверхні підвіконня і зміна його кольору, тому до них вдаватися варто, тільки якщо всі інші методи не дали результатів.

Очистити пластикове підвіконня після ремонту

А ось якщо ви задумалися про те, чим очистити пластикове підвіконня після ремонту в разі появи слідів іржі на ньому, то можна скористатися звичайним Доместосом. Він практично завжди справляється з плямами іржі, висвітлюючи їх. Якщо з першого разу пляма не піддалася, то залиште нанесений засіб хвилин на п'ятнадцять і пляма точно зникне.

Також співробітники СК Комфорт дуже рекомендують використовувати меламінові губки для очищення підвіконь. Вони дозволяють з легкістю впоратися з більшістю забруднень, тому точно знадобляться в господарстві.

Чим краще мити підвіконня відгуки

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия