Калькулятор ремонта балконов


Винос балкона і лоджії по підвіконню

01.01.2024

У нинішній час винесення балкона стало настільки актуальною послугою, що при замовленні скління 8 з 10 замовників замовляють заздалегідь зварювальні роботи. Винос балкона може бути спрямований на розширення підлоги, де згодом буде збільшена загальна площа, при цьому робиться повний демонтаж парапету. Але є зварювальні роботи, при яких парапет демонтувати не потрібно, такі роботи називаються винос балкона по підвіконню. Особливість такого розширення в тому, що його можна застосувати практично в будь-який серії будинку, підходить як для балконів, так і для лоджій.

Винос балкона і лоджії по підвіконню

Винос балкона по підвіконню - це зварювальні роботи, спрямовані на збільшення внутрішньої площі балкона, за допомогою виносу скління назовні. Оптимально рекомендовані параметри виносу до 350 мм. Зварна конструкція приварюється до парапету балкона (рис. № 1), вона складається з металевого куточка, при необхідності парапет зміцнюють. До стельової частини кріпиться козирок, який згодом служить додатковою опорою при склінні балкона або лоджії (рис. № 2).

Винос балкона по підвіконню
Рис. № 1
Винос балкона по підвіконню
Рис. № 2

Обшивка виносу з зовнішньої сторони не просто рекомендується, а є необхідною. Для цього краще використовувати сайдинг або пластикову вагонку. З внутрішньої сторони винос утеплюють по периметру, укладаючи шматки теплоізоляційного матеріалу, герметично закладаючи всі стики монтажною піною (рис. № 3). Таким чином, в подальшому на балконі буде тепло, а металопластикова конструкція не буде схильна до конденсату і поломок.

З внутрішньої сторони винос утеплюють по периметру
Рис. № 3

Ціни на винос балкона по підвіконню невисокі і якщо ви вирішили зробити скління балкона, то варто продумати і питання з виносом. Залишити зварювальні роботи на потім погана ідея, тому що для того щоб здійснити винос заскленого балкона, існуюче скління доведеться демонтувати. Встановити його назад можна тільки в тому випадку, якщо у вас буде можливість вкоротити парапет. Одним словом, винос по підвіконню проводиться завжди перед початком скління.

У компанії «СК Комфорт» ви можете замовити винос балкона або лоджії по підвіконню. У нас в команді тільки професійні зварювальники, які зробили велику кількість балконів з виносом в Києві.

Фото Вид робіт Вартість
на 01.01.2024
Винос балкона по підвюконню на 300 мм Винос балкона по підвюконню на 300 мм 2600 грн. м/п
Зміцнення перил Зміцнення перил 1400 грн. м/п

Розширення балкона по підлозі

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия