Калькулятор ремонта балконов


Заміна віконної ручки на пластиковому вікні, балконних дверях. Ціна на 26.09.2022

Заміна ручки в пластикових вікнах, балконних дверях на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних робіт. Ручка в металопластикових конструкціях несе на собі щоденну навантаження, при цьому вона запускає в роботу весь складний механізм фурнітури ПВХ вікон.

Заміна віконної ручки на пластиковому вікні

Тож не дивно, що з часом експлуатації з ними виникають проблеми.

Поширені несправності ручки для пластикових вікон і дверей

  1. Зламалася або розбовталася ручка – в даній ситуації необхідно міняти ручку.
  2. Ручка заклинила (не провертається) - така ситуація в основному виникає якщо при відкритій віконній стулці, ручку запірного механізму повернути вниз. Спрацьовує блокувальний механізм, при якому заїла фурнітура. Ця проблема легко усувається, досить натиснути вузьку підпружинену скобу, яка розташовується біля ручки.
  3. Плохо провертається ручка – в більшості випадків причиною тому є провисша стулка або недостатнє змащення в запірному пристрої. Регулювання стулки вікна або змащення механізмів вирішать вашу проблему з ручкою.
    Заміна ручок не включає в себе обов'язкову поломку. У деяких випадках, вона обумовлена ​​бажанням встановити більш сучасну ручку, з багатофункціональним призначенням. У компанії СК Комфорт ви зможете підібрати для своїх вікон, як стандартні віконні та дверні ручки, так і модні аксесуари перевіреного виробника. Наприклад, ручка з замком, балконна защіпка або двостороння ручка.

Ручка з замком ручка курця

(Ручка з замком середньої якості на фото зліва і зовнішня "ручка курця" на балконні двері)


Стандартна ручка середньої якості

 (Стандартна ручка середньої якості на фото зліва і ручка "Hoppe" справа)

Ручка для пластикових вікон з замком (антидітка)

Ручка антидітка - це віконна ручка, яка має вбудований замок з ключами. Друга назва цього аксесуара - це ручка з замком. Встановлюють її для того, щоб убезпечити своє житло від проникнення і злому, а також для того щоб маленькі діти не змогли самостійно відкрити вікна або двері. Вартість ручки "антидітка" разом з установкою становить всього 250 грн.

Балконна защіпка (ручка курця)

Балконна защіпка або ручка курця встановлюється на балконних дверей з боку вулиці. Вона призначена для зручного закривання дверей, під час перебування на балконі. Такий аксесуар необхідний, особливо якщо ви курите, тютюновий дим не буде сочитися в квартиру, так як двері буде щільно прикрита. Вартість балконної засувки 300 грн. (Робота + матеріал).

Двостороння дверна ручка не комплектується до балконного блоку і її необхідно замовляти окремо. Її ефективно встановлювати в тому випадку якщо ви використовуєте балкон в якості додаткової кімнати.

Замовити заміну віконної ручки або ремонт пластикових вікон в компанії СК Комфорт дуже просто, вам необхідно зателефонувати за телефонами, які вказані на нашому сайті або написати нам.


Вартість ручок і фурнітури на балкон

Вартість ручок і фурнітури на балкон

ФотоВид фурнітуриВартість
 Ручка з замком антидітка Ручка з замком антидітка 170-250 грн
 Ручка курця Ручка курця 180 грн
 Звичайна ручка на вікно Hoppe Звичайна ручка на вікно Hoppe 100 грн

* Вартість вказана за товар, без роботи.

Цены на ремонт пластиковых окон

Регулировка пластиковых окон
Регулировка
фурнитуры
Замена резинового уплотнителя
Замена
уплотнителя
Замена стеклопакета
Замена
стеклопакета
Замена оконных ручек
Оконные
ручки с замком
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия