Калькулятор ремонта балконов


Меблі на балкон, лоджію. Шафи, тумби та розкладні столики. Ціна на 02.03.2021

Комплексний ремонт балкона або лоджії включає повний благоустрій цього приміщення. Для того, щоб балкон був багатофункціональним приміщенням, компанія СК Комфорт пропонує доповнити його інтер'єр шафами, тумбами і стельовою сушаркою для білизни.

Меблі на балкон, лоджію

Балконні шафи, як правило, виготовляють від підлоги до стелі, задіявши при цьому всю бічну стіну. Вони мають вбудований дерев'яний каркас, а кількість стулок і поличок індивідуально, за бажанням замовника. Така шафа є просто незамінною на балконі або лоджії, так як вона вміщує велику кількість речей, які раніше просто захаращували балконний простір. Таким чином, ви розмістите всі речі, яким у вас не знайшлося потрібного місця в квартирі, при цьому у вас залишиться вільна площа, яку ви зможете використовувати для відпочинку на балконі.

Якщо шафи на балконі вам буде недостатньо, ви зможете замовити виготовлення вбудованої тумби, яку додатково можна використовувати в якості стільниці. Ну, а якщо вам необхідний дійсно справжній стіл на балконі і ви вирішили облагородити цей простір як повноцінну міні кімнату, наші фахівці зроблять спеціально для вас зручний розкладний столик.


розкладний столик

Вбудовані меблі і сушарки для білизни

Зверніть увагу, що вбудовані меблі необхідно встановлювати після того, коли внутрішня обшивка балкона підійшла до кінця і шар утеплення надійно і герметично захищений оздоблювальними матеріалами. Це необхідно і для того, щоб матеріали ідеально поєднувалися один з одним. Якщо на вашому балконі внутрішня обробка виконана пластиковою вагонкою або яким-небудь іншим матеріалом, який ніяк не буде гармоніювати з дерев'яним шафою, це не проблема. В такому випадку з зовнішньої сторони стулки шафи обшиваються саме тим матеріалом, в якому у вас виконана обробка.

Незважаючи на сучасний підхід до ремонту балкона, не варто забувати і про його пряме призначення. Для того, щоб ваш дизайн інтер'єру балкона або лоджії не був зіпсований, для сушіння білизни варто використовувати стельову сушарку, яка не займає зайвого місця і дуже зручна в експлуатації.


сушарки для білизни Вбудовані меблі

Термін виготовлення балконних меблів - всього 1 день.

Ціни шаф на балкон і інших балконних меблів на 2.03.2021

Ціни шаф на балкон і інший балконних меблів залежать від їх розмірів. Нижче в таблиці ми привели приблизну вартість.

ВирібРозміри, ммЦіна, грн
 Шафа на балкон 800 х 2300 мм 4500 грн
 Шафа на балкон 1200 х 2300 мм 5500 грн
 Тумба на балкон 800 х 1100 мм 2800 грн
 Тумба на балкон 1200 х 1100 мм 3500 грн

У зазначену вартість входить робота + матеріал.

Розкладні столики на балкон


Розкладні столики на балкон

Шафа на балкон

Виконуємо виміри меблів на балкон або лоджію в усіх районах Києва: Оболонь, Троєщина, Лісовий, Лівобережна, Русанівка, Березняки, Дарниця, Харківський, Осокорки, Позняки, Поділ, Нивки, Святошин, Борщагівка, Біличі, Теремки, Корчувате

Зв'язатися з нами Ви зможете по телефону

(044) 599-95-25
(багатоканальний)

(050) 265-33-35

або написати нам

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA

Повернутися в розділ: Балкони
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия