Калькулятор ремонта балконов


Як не помилитися при виборі пластикових укосів? Відмінності вагонки від сендвіча

Укоси з вагонки

28.02.2020

Пластикові укоси далеко в минулому залишили штукатурні укоси і укоси з гіпсокартону. І це не дивно, адже вони не мають потреби в додатковій доробці, на них з часом не з'являються тріщинки, і тільки пластикові укоси здатні надати віконному отвору завершеному вигляду. По довговічності їх не порівняти ні з одним видом оздоблювальних матеріалів, ви встановлюєте їх один раз і надовго. За пластиковими укосами дуже легко доглядати - досить просто час від часу очищати їх за допомогою волого губки.

З удосконаленням технологій виробництва оздоблювальних матеріалів, з кожним днем ​​з'являються нові і більш кращі. Це сталося і з пластиковими укосами, якщо раніше для укосів використовували тільки пластикову безшовну вагонку, то зараз крім листа ПВХ до складу матеріалу входить ще й шар утеплювача пінополістирол. Укоси з вагонки все ще використовують, але вони стають все менш затребуваними.

Чому ми не радимо робити укоси з вагонки в квартирі

Пояснимо чому:

  1. пластикові укоси з безшовної вагонки не підходять для широкого віконного отвору, адже товщина листа ПВХ становить тільки 25 см .;
  2. пластик - пустотілий матеріал, він нещільно прилягає до віконного отвору, утворюючи пустоти між матеріалом і стіною. У зв'язку з цим поверхню таких укосів з часом морщиться і здувається, і це істотно погіршує зовнішній вигляд вікна;
  3. вагонка володіє поганою теплоізоляцією, тому без додаткового утеплення ваш віконний проріз не стане тепліше.

на фото зліва пластикова вагонка, а праворуч сендвіч панель
   (на фото зліва пластикова вагонка, а праворуч сендвіч панель)

Вартість укосів з сендвіч панелей на 20.04.2021

Нижче приведена вартість укосів з сендвіч панелей в залежності від конструкції на 20.04.2021.

Вартість укосів з сендвіч панелей
 Тип конструкціїВартість грн/шт.
 Двостулкове вікно 1350 грн
 Трьохстулкове окно 1550 грн
 Балконний блок 1750 грн


Пластикові укоси з сендвіч-панелей в порівнянні з укосами з вагонки мають набагато більше переваг. Найперше і основне - це прекрасна теплоізоляція. Як було вже сказано раніше, до складу укосів входить шар утеплювача - спінений екструдований полістирол - матеріал, який застосовують для утеплення житлових і нежитлових приміщень. Такі укоси намертво прилягають до віконного отвору, надійно його герметизують, не утворюючи в проміжках порожнечі, як у випадку з вагонкою. Укоси з сендвіч-панелей можна встановлювати на віконний проріз будь-яких розмірів і будь-якої глибини, так як товщина матеріалу може досягати 50 см.

Такі види пластикових укосів існують сьогодні в Києві. Вибирайте, враховуючи всі їх переваги та недоліки. Ціна на кожен з цих видів укосів може відрізнятися, але хіба варто економити на теплі, затишку і надійності?

Ми пропонуємо вам ознайомитися з цінами на пластикові укоси в Києві!

 Відгуки: укоси з пластикової вагонки ПВХ і сендвіч-панелей

Рейтинг: 9 Всього голосів:1 10
Фото к отзыву Україна, Київ, Південна Борщагівка
Замовляв обробку балконного блоку з боку кімнати мені монтували теплі укоси з сендвіч панелей, а з зовні обшивали безшовної пластиковою вагонкою. Як на мене, якщо не придивлятися, то відмінностей немає. Мені все сподобалося. Дякую.
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия