Калькулятор ремонта балконов


Конструктор вибору підвіконня на кухню. Як виглядає декор і колір Danke

Конструктор вибору підвіконня на кухню. Як виглядає декор і колір Danke

Як вибрати підвіконня на кухню? Залежить від того, як ви будете в майбутньому його експлуатувати і звичайно ж від загального дизайну приміщення. Якщо у вас на підвіконні будуть стояти вазони, вибирайте влагоустойчивий і стійкий до подряпин підвіконня, щоб можна було спокійно пересувати вазони з квітами, не боячись подряпати або залити підвіконня водою, поливаючи квіти. Ще одна важлива вимога - щоб він був стійкий до сигаретного спеку. Навіть якщо ви не курите, в будь-якому випадку можуть прийти палять гості, і випадково впав вогник сигарети може залишити слід, який нічим вже не відкинеш. Якщо квартира знаходиться на сонячній стороні, точніше, якщо кухонне вікно знаходиться під постійним впливом УФ випромінювання, вам просто необхідний підвіконня, який не вигоряє на сонці. Не забудьте врахувати і те, що на підвіконня часто, можливо і випадково, ставляться гарячі предмети: чашки, каструлі, тарілки з гарячими стравами, виходячи з цього, покриття повинне бути термостійким. Всім цим вимогам відповідають пластикові підвіконня Danke, це ні для кого не секрет. Дуже важливо правильно підібрати і дизайн підвіконня: обов'язково врахуйте колір стін, віконного профілю, меблів і підлоги. Наш конструктор вибору підвіконня на кухню вам в цьому допоможе.


Як вибрати підвіконня на кухню, фото 2023


Як вибрати за допомогою конструктора Danke колір і дизайн підвіконня

Вибрати відповідний колір і дизайн підвіконня Danke вам допоможе наш зручний конструктор. Користуватися ним дуже просто:

  1. Натисніть на кнопку "Декор Danke" і виберіть будь-який з варіантів.
  2. Натисніть на кнопку "Колір профілю" і виберіть якого кольору ваше пластикове вікно.
  3. Далі підберіть необхідний колір меблів. Якщо меблі вже є, знайдіть ваш відтінок, якщо ви тільки плануєте її встановлювати - можете по експерементувати з різними декором.
  4. Наступний пункт - вибрати колір підлоги.
  5. І на завершення - колір стін, що також важливо для загальної картини.

Визначилися? Тепер телефонуйте в СК Комфорт і замовляйте підвіконня Данке, який вам найбільше сподобався і найкраще підійшов.

Відгуки про кухонні підвіконня


Фото к отзыву
Дуже корисний модуль, спасибі. Хочу вам порадити додати ще і калькулятор щоб відразу можна було прорахувати вартість не переходячи на іншу сторінку, а поки ставлю тверду 7.
Оцінка: 7з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия