Калькулятор ремонта балконов

🏡 Серії будинків

Серії будинків - калькулятор для точного прорахунку ремонту балконів і лоджій

Серії будинків, особливо в густозаселених містах, дають своєрідну характеристику певного періоду розвитку будівельної індустрії і держави в цілому. Київ нараховує велику кількість різноманітних типів серійних будинків, саме тут можна зустріти старовинні споруди та сучасні новобудови європейського зразка. Не дивлячись на рік побудови, кожна серія будинку має свої відмінні риси, індивідуальний проект, певне планування квартир, різну кількість поверхів, різноманітні розміри балконів і лоджій. В незалежності від серії будинку, благоустрій та ремонт житлового простору для всіх однаково актуальне.

Калькулятор для розрахунку ремонту балконів і лоджій

Якщо ви вирішили зробити ремонт балкона або лоджії, а точні розміри вам не відомі і ви не знаєте серію будинку, в якому проживаєте, детальний опис найбільш популярних серій будинків в Києві допоможе вам визначитися з приблизною вартістю саме вашого балкона за допомогою нашого калькулятора.


Серії будинків в Києві


Хрущовка


Сталінка


Чешка


96 серія


КТ


Гостинка


БПС-6


АППС


Новобудови


Брежневка 5,8 метрів


Відгуки і коментарі до калькулятору прорахунку вартості ремонту балконів

Рейтинг: 9 Всього голосів:1 10
Фото к отзыву Київ, Борщагівка,
вул. Зодчих, 68.
Дякуємо! Дуже зручний калькулятор. Знайшла свій будинок, вибрала розмір балкона, такий як хочу зробити, ознайомилася з видами робіт, розмірами і ціною. Після виклику замірника і та узгодження робіт вартість виявилася ще менше, що приємно порадувало мене.
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$


Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия