Калькулятор ремонта балконов


Серія будинку брежневка, розміри балконів і лоджій

 Серія будинку брежневка

Як і хрущовка, брежневка є будовою в стилі функціоналізму. Будувалися такі будинки в епоху СРСР, під час правління Л.І. Брежнєва (з 1960 по 1980 р), за рахунок чого і отримали таку назву. Від хрущовок вони відрізняються роздільним санвузлом, більшою площею, наявністю ліфта і сміттєпроводу, різноманітністю форм, великою кількістю кімнат і квартир на сходовій площадці. Стіни брежневки як правило побудовані з силікатної цегли і залізобетонних панелей, дах плаский з бітумних матеріалів. Часто в подібній серії будинку можна зустріти шафу-комору на кухні під вікном, яку в народі ще називають «хрущовський холодильник»

Коротка характеристика планування квартир в брежневці

Площа квартир в брежневці:

  • 1 кім. 22 – 31 м2;
  • 2 кім. 42 – 45 м2;
  • 3 кім. 48 – 56 м2;
  • 4 кім. 58 – 70 м2.

Розміри балконів в брежневці:

Довжина 5,8 метрів, ширина - 1,2 метра, висота - 2,6 метрів.

Територіальне розташування брежневок в Києві

Шевченківський (вулиця Підвисоцького, Щусєва, Олени Теліги, Академіка Туполєва), Дарницький (вулиця Привокзальна, Сімферопольська, Вірменська), Дніпровський (вулиця Азербайджанська, бульвар Верховної Ради, проспект Миру, вулиця Бажова), Воскресенка (вулиця Петра Запорожця, Івана Микитенка, бульвар Перова), Солом'янський (вулиця Михайла Донця, проспект Відрадний, вулиця Авіаконструктора Антонова, Ушинського) і інші райони.


Серія будинку брежневка

Брежневка 5,8 метрівВідгуки про квартири в брежневках

Рейтинг: 9 Всього голосів:1 10
Фото к отзыву
Ухти, а я і не знав, що живу в брежневка, завжди вважав, що це хрущовка. Дякую за корисну інформацію, буду знати. Я дивлюся, ви і балкони робите. Як можна запросити вашого майстра для заміру і прорахунку вартості? Вже дуже балкон став старенький.
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Фото к отзыву
СК Комфорт
2017-04-23
Так, квартири в брежневці дійсно відрізняються від хрущовок, в першу чергу розмірами балконів, плануванням квартир і поверховістю (зараз складно зустріти дев'ятиповерхову хрущовку). Ми займаємося ремонтом балконів під ключ. Для виклику замірника залиште ваші контакти або передзвоніть нам за вказаними на сайті номерами телефонів. І до речі, виклик майстра у нас безкоштовний. Раді будемо допомогти.Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия