Калькулятор ремонта балконов


Ковані решітки

Ковані решітки - це надійний захист Вашого будинку від непроханих гостей і вандалів. Тому ковані решітки на вікна користуються підвищеною популярністю в такому густонаселеному місті, як Київ. Особливо вони актуальні для жителів нижніх і самих останніх поверхів, так як саме ці поверхи найбільше приваблюють зловмисників через простоту доступу до вікон. Найбільш правильним рішенням для власників таких квартир, звичайно ж, буде встановити решітки на вікна чи двері.

Ковані решітки

Зрозуміло, багато хто може заперечити і сказати, що краще з цим завданням впораються захисні ролети. Це твердження буде і вірним і помилковим одночасно, так як грати все ж мають більше плюсів, ніж ролети. Нижче ми зважимо всі «за» і «проти»:

  • Решітка прекрасно впорається із запобіганням попадання в Ваш будинок шахраїв, але, на жаль, вона не зможе вберегти вікна від вандалізму (розбивання склопакета і псування самої рами), так як з цим завданням впоралися б рольставні. Але все ж решітки для вікон мають суттєву перевагу - вони не заважають вільному попаданню сонячного світла і свіжого повітря, тому їх не доведеться знімати або відкривати.
  • Установці грат для вікон абсолютно не заважають ящики для квітів, а так само підвісні кашпо, так як грати на вікна виготовляються суто по індивідуальної конфігурації і розмірам.

  • Ковані решіткиКовані решітки - це величезне поле для творчості, тут можна втілити практично будь-яку, нехай навіть саму сміливу фантазію і дизайнерську задумку.
  • Виходячи з усього вищесказаного, можемо з упевненістю заявити: краще рішення для захисту вікон від несанкціонованого вторгнення - це ковані решітки. Хоча, звичайно ж, якщо обговорювати саме ковані решітки, то ціна на них дуже і дуже висока. Це викликано тим, що справжні ковані решітки виготовляються виключно вручну за індивідуальним проектом і ескізом, а, як відомо, ручна робота набагато більш копітка і, відповідно, більш дорога. Тому, якщо Ви поки не плануєте таких дорогих вкладень, Вам відмінно підійдуть зварні решітки, що містять ковані елементи.

Зварні решітки для вікон і дверей містять елементи кування обійдуться Вам в рази дешевше, хоча при цьому, так само можна вибрати по-своєму унікальний дизайн і оформлення на свій смак. Даний вид грат, як і безпосередньо самі металеві решітки з елементами ковки, так само може бути виготовлений різної форми - як просто пряме полотно, так і полотно з вигином для квіткових горщиків.

Якщо Ви вже переконалися в правильності рішення встановити віконні або дверні решітки, але поки не визначилися з їх типом і дизайном, тоді найкращим рішенням буде виклик нашого замірника-дизайнера, який зможе не тільки допомогти порадою, а й наочно продемонструє різноманітні ескізи.

До речі, приємна новина: ковані решітки ми встановлюємо не тільки в Києві, а й в Київській області!
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия