Калькулятор ремонта балконов


Ремонт кухні

Ремонт кухні

У квартирі може не виявитися кабінету, може не бути вітальні, бібліотеки або ігровий, - але кухня є в кожному будинку, і часто вона поєднує в собі всі ці приміщення: на кухні ми розмовляємо з рідними і близькими, читаємо пресу, дивимося телевізор, нерідко зустрічаємо гостей

Ремонт кухні в хрущовці потрібно продумувати дуже ретельно, щоб облаштувати її так, щоб вона перетворилася в максимально затишне, але в той же час функціональне приміщення. Саме тому ремонт кухні слід довіряти саме професіоналам.

За довгі роки роботи в будівельній сфері наша компанія не тільки накопичила безцінний досвід, але і зібрала грамотний професійний колектив, що працює чітко і злагоджено. У штаті СК «Комфорт» трудяться абсолютно всі фахівці, необхідні для того, щоб втілити в життя будь-яку Вашу задумку. Звернувшись до нас, Ви можете замовити ремонт кухні будь-якої складності - від косметичного ремонту до євро ремонту з повним переплануванням.

Ремонт кухні, незважаючи на всю специфічність даного приміщення, не має сильних відмінностей від ремонту будь-якого іншого приміщення, хоча і тут є свої особливості. Перш за все, плануючи ремонт кухні, слід заздалегідь підібрати меблі і побутову техніку. Тому як, знаючи, що і де буде знаходитися, легше правильно спланувати ятати всіх комунікацій (вода, електрика, вентиляція).

Ремонт кухні

Виходячи зі специфіки такого приміщення як кухня, при виборі оздоблювальних матеріалів, бажано зупинити свій вибір на вологостійких, гладких і простих в обслуговуванні матеріалах. Так, для обробки підлоги, краще використовувати плитку, ламінат або лінолеум, ніж дерево. Для стін, крім уже звичних шпалер, що миються і плитки, можна використовувати ламіновану стінну панель або спіналь. Для стелі на кухні найчастіше використовують або гіпсокартон (він дозволять зробити стелю багаторівневим), або натяжна стеля, це крім того, що стеля можна просто вирівняти і пофарбувати.

Як Ви вже напевно встигли помітити - ідей для ремонту кухні може бути маса. Для того щоб в них не розгубитися - сміливо телефонуйте нам. Наші фахівці приїдуть в будь-який зручний для Вас час і нададуть виїзну консультацію, складуть детальний кошторис на проведення оздоблювальних робіт саме Вашої кухні.


Відгуки та рекомендації замовників з Києва

Рейтинг: 9 Всього голосів:1 10
Фото к отзыву м. Київ, Позняки, вул. Анни Ахматової 9/18
Добридень! Хочу подякувати компанії СК Комфорт за якісно виконану роботу.
Кухня після комплексного ремонту вийшла просто "мрія господині". Нам збільшили площу за рахунок поєднання лоджії, перенесли опалення, переклеїли шпалери, вирівняли підлогу і постелили ламінат. Працювали швидко і злагоджено, що не було хвилинки простою. Всі матеріали (крім шпалер) були надані компанією. Ремонт тривав два тижні - це СУПЕР !!! Дякую майстрам Юрію, Олександру, Сергію, а так же менеджерам компанії. Буду вас рекомендувати!
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
СК Комфорт
2016-06-23
Спасибі величезне Наталя за залишений відгук про роботу по ремонту кухні під ключ. Ми раді, що змогли задовольнити всі ваші запити і втілити такі цікаві ідеї дизайну 🌞🌞🌞
До речі, виклик майстра і складання кошторисної документації у нас - БЕЗКОШТОВНО!
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия