Калькулятор ремонта балконов


Ремонт ванної кімнати

Ремонт ванної кімнати, по праву можна назвати, найвідповідальнішим видом ремонту. Перш за все, дане твердження виходить з того, що тимчасові незручності, пов'язані з проведенням ремонту, в будь-якому іншому приміщенні, набагато менш відчутні, ніж незручності, які таять в собі ремонт ванної кімнати і санвузла.

Ремонт ванної кімнати

Тому ремонт ванної кімнати обов'язково повинен виконуватися в максимально стислі терміни. З іншого боку, виконуючи ремонт ванної кімнати, слід враховувати так само той факт, що санвузол - це приміщення з підвищеною вологістю. А це означає, що всі матеріали і роботи повинні бути підібрані і виконані дуже ретельно. Все це досить вагомі аргументи для того, щоб довірити ремонт ванної кімнати професіоналам.

Наша компанія наділена всіма засобами, для того щоб зробити ремонт ванної кімнати на високому рівні. Працюючі у нас фахівці, володіють величезним досвідом виконання всіх необхідних робіт (демонтажні, електромонтажні, сантехнічні та оздоблювальні роботи). Замовивши ремонт ванної кімнати у нас - Ви можете бути впевнені: всі роботи будуть виконані якісно і в чітко встановлені терміни!

Як же відбувається ремонт ванної кімнати в нашій компанії? Ми розповімо Вам!

Ремонт ванної кімнати, як і ремонт будь-якого іншого приміщення, завжди починається з демонтажно-підготовчих робіт. Насамперед проводиться демонтаж сантехнічних приладів - унітазу, ванни і раковини. Після чого знімається кахельна плитка зі стін і підлоги, демонтуються труби і інша сантехніка. На цьому етапі, якщо Ви задумали перепланування санвузла, виконується демонтаж перегородок між санвузлами і коридором.

Ремонт ванної кімнати

Якщо обробка давно не проводилася, краще не обмежуватися лише косметичними роботами, а виконати повний комплекс робіт (включаючи прокладку нових комунікацій).

Потім настає черга електромонтажних робіт. У санвузлі виконується монтаж і підведення нової електрики до всіх освітлювальних приладів, монтаж розподільчих коробок.

Наступним етапом є вирівнювання поверхонь стін, підлоги і стелі, після чого слід зробити грунтовку всіх поверхонь (це необхідно для кращої «зчіпки» оздоблювальних матеріалів і поверхні).

Тепер настає черга оздоблювальних робіт. Ремонт ванної кімнати в Києві зазвичай включає в себе укладання плитки, рідше на стіни замість плитки кріпляться пластикові панелі, а на підлогу - вологостійка дошка. Стеля в обов'язковому порядку покривається вологостійкими матеріалами (наприклад, алюмінієвими рейками або пластиковим профілем). Набагато рідше для обробки стелі в санвузлі використовують синтетичний натяжна стеля і стеля виготовлений з плаcтікових панeлей. Даний етап найтриваліший у часі і займає приблизно тиждень (це залежить від обсягу робіт).

Ремонт ванної кімнати завершується установкою сантехнічних приладів, змішувачів і підключенням решті можливої ​​техніки. Важливий і той факт, що замовивши у нас ремонт ванної кімнати під ключ, Ви гарантовано отримаєте приміщення, повністю готове до експлуатації. Вам не доведеться самостійно турбуватися про встановлення побутової техніки, ванною, душової кабіни і іншого. Всі ці роботи виконуються нашими фахівцями при суворому дотриманні монтажних схем, що поставляються з приладами. Після цього у ванній вішаються шторки, дзеркала та інші аксесуари.

Чому ремонт ванної кімнати варто замовити в СК Комфорт

У нашій компанії між недорогим ремонтом маленької ванної кімнати та ремонтом великого санвузла з використанням дорогих оздоблювальних матеріалів, загальне одне - якісне і оперативне виконання всіх робіт.

Кожен замовник, звернувшись до нас, стає VIP-клієнтом, навіть при замовленні ремонту ванної кімнати в економ варіанті. Найбільше ми цінуємо довіру і намагаємося втілити поставлену перед нами задачу найкращим чином.

Ми впевнені: Ви дійсно гідні цього, тому все що ми робимо - ми робимо для того, щоб Ви були задоволені!


Відгуки та коментарі

Рейтинг: 9 Всього голосів:1 10
Фото к отзыву м. Київ
Відмінно впоралися з поставленим завданням. Ремонт ванної кімнати в моїй старенькій хрущовці виконали швидко і якісно, ​​надавши їй друге життя. Замінили все труби, вирівняли стіни, поклали плитку і замінили всю сантехніку. Можу сказати з повною упевненістю, що ціна за роботи в цій компанії найприйнятніша. Молодці хлопці на все пішло 10 днів. Працювали з ранку і до вечора. Велике вам спасибі і удачі вашої компанії.
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$


Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия