Калькулятор ремонта балконов


Як правильно утеплити балкон або лоджію зсередини

24.02.2020

Як правильно утеплити балкон? Які матеріали краще для цього використовувати? Про це та про багато іншого розкажуть фахівці компанії СК Комфорт.

Найголовніша мета утеплення - це якісна теплоізоляція і збереження тепла. Для того, щоб все вийшло правильно, а результат вас не тільки не розчарував, але і продовжував радувати довгі роки, необхідно дотримуватися наступних нескладних інструкцій.

КРОК 1: Прибрати все зайве

Перш ніж приступати до утеплення необхідно позбутися всього, що може перешкодити щільному прилягання утеплювача до стін.

КРОК 2: Закласти стики і тріщини

На наступному етапі ретельно закладаються всі стики і щілини за допомогою спеціального герметика. Це запобігатиме потраплянню холодного повітря всередину приміщення і утворення так званих містків холоду.

КРОК 3: Монтаж пінополістиролу

Пінополістирол (Піноплекс) не дарма вважається найкращим матеріалом для утеплення балкона, його теплопровідність в 5 разів нижче, ніж у пінопласту. У порівнянні з мінеральною ватою, він має меншу товщину, відповідно, не займає корисну площу балкона. Товщина його може бути від 20 до 60 мм. Якщо в майбутньому ви плануєте поєднати балкон з кімнатою або просто хочете максимально його утеплити, краще зупинити свій вибір на матеріалі товщиною 50 мм. Кріпиться утеплювач таким чином: прокладаються дерев'яні лаги, між ними лягає шар утеплювача, стикувальні шви, які утворюються в процесі монтажу, закладаються монтажною піною.

КРОК 4: Укладання паро і гідробар'єру

Для додаткової тепло і гідроізоляції поверх утеплювача монтується ізолююча фольга. Завдяки своїй унікальній функції відображення тепла, вона дозволяє зберегти його всередині приміщення, а також захистити його від зайвої вологи і конденсату.

КРОК 5: Внутрішнє оздоблення балкона

Ну і нарешті, коли балкон буде досить утеплений зсередини, можна приступати до його обробці. Для фінішної обробки балконів і лоджій найкраще підходять такі матеріали, як гіпсокартон, дерев'яна, пластикова вагонка і панелі МДФ.

Як правильно утеплити балкон

Як правильно утеплити балкон

Як правильно утеплити балкон

Як правильно утеплити балкон

Внутрішнє оздоблення балкона Внутрішнє оздоблення балкона

ПОРАДА - Пам'ятайте, тільки на перший погляд може здатися, що утеплення лоджії або балкона - це простий і швидкий процес, на ділі все виявляється зовсім не так. При неправильному утепленні крім того, що балкон не стане теплим, він може почати текти, зіпсуватися обшивка і вам доведеться все переробляти. Побережіть свої сили, час і гроші і довірте цю справу фахівцям.

Ціни на утеплення балкона на 19.04.2021

Нижче наведені ціни на утеплення балкона станом на 19.04.2021 рік.

Фото МатеріалЦіна грн/м2 
Утеплення лоджії пінопласт
 Утеплення лоджії пінопласт 20-100 мм 80-180 грн
Утеплення лоджії пінополістирол
 Утеплення лоджії пінополістирол 20-100 мм 100-300 грн

Ціни вказані з роботою і матеріалом.


Утепление балкона
Утеплення балкона
Внутренняя обшивка балкона пластиковой вагонкой
Внутрішня обшивка балкона пластиковою вагонкою
Внутренняя обшивка балкона деревянной вагонкой
Внутрішня обшивка балкона дерев'яною вагонкою
Обшивка гипсокартоном
Обшивка
гіпсокартономОтзывы и комментарии об эффективном утеплении балкона изнутри

19.04.2021

Рейтинг: 9 Всього голосів:2 10
Фото к отзыву
Підкажіть будь ласка, ось ви пишете, що краще утеплювати балкон пінополістиролом, а інші фірми радять "стиродур". Так, чим краще утеплювати балкон?
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Дмитренко Юрій
2020-06-23
Дякую за запитання Ольга. Справа в тому, що "Стиродур", "Техноплекс", і.т.д - це все бренди виробників екструдованого пінополістиролу.
Фото к отзыву
Читав багато статей в інтернеті, де радять утеплювати балкон мінеральною ватою. Підкажіть чому ваші менеджери категорично проти даного виду утеплення?
Оцінка: 9з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Дмитренко Юрій
2016-06-23
Дякую Олег Іванович за питання. Ми не як не проти утеплення балкона мінеральною ватою, але є багато нюансів пов'язаних з обробкою даного виду, наприклад якщо точка роси буде припадати на мінеральну вату тобто ймовірність утворення конденсату який на ній буде накопичуватися. Як показує багаторічна практика правильніше і набагато надійніше утеплити балкон зсередини пінополістиролом або пінопластом.Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия