Калькулятор ремонта балконов


Які відкоси краще пластик чи гіпсокартон


26.02.2020

Які укоси краще: пластикові чи гіпсокартонні?

Які відкоси краще пластик чи гіпсокартонПластикові і гіпсокартонні укоси вважаються одними з кращих в обробці віконних прорізів. Які з них краще, надійніше і довговічніше? На це питання можна відповісти, якщо розглянути детально характеристики кожного з цих видів укосів.

Укоси з гіпсокартону. Перше їх перевага - це універсальність. Гіпсокартон - це матеріал, який підходить для будь-яких вікон - пластикові, алюмінієві, дерев'яні. Встановлюється на віконний проріз будь-якої глибини, не має обмежень за розмірами. Гіпсокартонні укоси мають низький коефіцієнт теплопоглинання, тому вони теплі навіть на дотик.

Але є і істотний недолік у даного виду укосів - це погана вологостійкість і необхідність їх додаткового доопрацювання. Вони потребують додаткового періодичного ремонту, фарбування і утеплення. А якщо при монтажі укосів між листом гіпсокартону і стіною залишиться навіть найменший повітряний прошарок, поверхня укосів потріскається і на ній з'являться плями.

Пластикові укоси

Пластикові укоси – це нова технологія в обробці віконних прорізів. З'явилися вони порівняно недавно, в 2005 році, і поступово стали найкращим варіантом для пластикових вікон. Їх монтаж виконується в короткі терміни - всього за кілька годин, а вікно разом з ними набуває завершений і сучасний зовнішній вигляд. До того ж, укоси з пластика забезпечують додаткову теплоізоляцію між вулицею і кімнатою, мають 100% вологостійкість і не потребують додаткового доопрацювання. Що стосується утеплення, то зараз для обробки використовується такий матеріал, як сендвіч панель. Складається він з листа ПВХ і утеплювача пінополістиролу, тому не потребує додаткового доопрацювання, фарбування і утеплення.

Пластикові укоси Пластикові укоси

Єдиний їхній недолік в тому, що за кольором вони можуть не підійти до деяких профілів.

Ціни на укоси на 26.02.2020

Ціни на пластикові укоси на 26.02.2020

Нижче представлені ціни на пластикові укоси з сендвіч панелей на 26.02.2020 рік.

Ціни на пластикові укоси
 Тип конструкції Вартість, грн/конструкція
 Двостулкове вікно 1400х1400х200 мм 1350 грн
 Трьохстулкове вікно 1800х1400х200 мм 1550 грн
 Балконний блок 1800х2100х200 мм 1750 грн


Які укоси краще: пластикові або гіпсокартонні - однозначно відповісти не можна. Кожен з цих видів укосів має і свої переваги, і недоліки. Але перше, що варто керуватися, вибираючи матеріал для укосів - це не вартість, а якість і довговічність, адже укоси ви ставите не на рік і не на два. Довірте краще цю справу професіоналам, які не тільки правильно підберуть матеріал для укосів, а й професійно їх встановлять.

Всі новини
Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия