Калькулятор ремонта балконов


Детальний фото кошторис з прорахунком вартості ремонту балкона під ключ 6 м. Ціна на 26.04.2021 Київ

РЕМОНТ БАЛКОНА ПІД КЛЮЧ

У 96 СЕРІЇ БУДИНКУ

за адресою м.Київ, вул. Героїв Дніпра, 7 (Оболонь)


Зварювання виносу балкона Зварювання виносу балкона Зварювання виносу балкона

Зварювання виносу балкона по підвіконню дозволить візуально розширити балкон і зробити його більш просторим. Розраховується ціна на зварювання виносу балкона в 96 серії наступним чином: 1100 грн Х 6,8 м / п = 7480 грн.

Скління балкона Скління балкона Скління балкона

Скління балкона якісними вікнами забезпечить відмінну звуко- і теплоізоляцію квартири. Найбільшим попитом користується така комплектація: профільна система ALMplast або OpenTek, однокамерний склопакет, посилені розширювачі 60 мм, в обов'язковому порядку нащільники, які закривають піну зовні, підвіконня глибиною 350 мм, москітні сітки на вікна, білий відлив і оцинкований козирок. Вартість скління даного балкона: 9 м2 Х 2500 грн. = 22500 грн.

Зовнішня обшивка балкона Зовнішня обшивка балкона Зовнішня обшивка балкона

Зовнішня обшивка балкона. Своїм замовникам ми рекомендуємо в якості зовнішньої обшивки використовувати сайдинг. Даний матеріал не тільки має бездоганний зовнішній вигляд, а й має підвищену зносостійкість. Вартість зовнішньої обшивки виносу і бічних частин даного балкона становить: 9,12 м / п Х 600 грн. = 5472 грн.

Утеплення балкона Утеплення балкона Утеплення балкона

Утеплення даного балкона було виконано матеріалом "Ізок - Екопліт". Даний матеріал володіє високою щільністю і низькою теплопровідністю. Всім своїм замовникам ми рекомендуємо проводити утеплення зони парапету, бічних панелей, підлоги і стелі. Вартість утеплення розраховується так: 27,48 м2 Х 120 грн. = 3297,6 грн.

Внутрішня обшивка стін Внутрішня обшивка стін Внутрішня обшивка стін

Внутрішня обшивка стін даного балкона виконана соснової дерев'яною вагонкою без сучка. Розрахунок вартості внутрішнього оздоблення балкона: 24 м2 Х 600 грн. = 14400 грн.

Внутрішня обшивка стелі Внутрішня обшивка стелі Внутрішня обшивка стелі

Внутрішня обшивка стелі виконана безшовною пластиковою вагонкою білого кольору. Вартість обшивки стелі: 8,16 м2 Х 500 грн. = 4080 грн.

Настил підлоги Настил підлоги Настил підлоги

Настил підлоги. На даному замовленні в якості підлогового покриття, була обрана дерев'яна дошка для підлоги товщиною 35 мм. Даний матеріал не тільки має підвищену міцність і зносостійкість, але і ідеально поєднується з обшивкою стін. Нижче наведено розрахунок вартості настилу підлоги: 5,44 м2 Х 850 грн. = 4624 грн.

Електрика Електрика Електрика

Електрика на сучасному балконі просто необхідна. Самим мінімумом на балконі даного розміру буде установка чотирьох електроточок - два світильника, розетка і вимикач. 4 шт. Х 120 грн. = 480 грн.

Шафи Шафи Шафи

Шафи. На балконі такого розміру легко можуть розташуватися дві шафи до стелі, але при бажанні можна встановити і один. Вартість однієї шафи до стелі становить 4000 грн.

Витратні матеріали Витратні матеріали Витратні матеріали

Витратні матеріали. Дуже важливо використовувати якісні не тільки оздоблювальні, але і витратні матеріали. Фахівці нашої компанії використовують тільки перевірені і добре зарекомендували себе герметики. Орієнтовна вартість витратних матеріалів на даний балкон становить 900 грн.

 

Транспортные расходы

 

Транспортні витрати та вивезення сміття (одноразово) 800 грн.


Всього вартість комплексу ремонту балкона = 68 033 грн.

Якщо ж Ви є щасливими володарями балкона в 96-тої серії будинку на першому поверсі, то ми із задоволенням можемо запропонувати такі додаткові опції, як зовнішня обшивка балкону до статі і повне зовнішнє утеплення парапету. Нижче приведена вартість даних робіт:


Зовнішнє утеплення парапету балкона матеріалом "Ізокам Зовнішнє утеплення парапету балкона матеріалом "Ізокам Зовнішнє утеплення парапету балкона матеріалом "Ізокам

Зовнішнє утеплення парапету балкона матеріалом "Ізокам". Даний вид робіт дозволить домогтися максимального збереження тепла. Розрахунок вартості: 6,8 м2 Х 100 грн. = 680 грн.

зовнішня обшивка парапету сайдингом зовнішня обшивка парапету сайдингом зовнішня обшивка парапету сайдингом

Повна зовнішня обшивка парапету сайдингом. Вартість обшивки парапету балкона до підлоги становить: 6,8 м2 Х 600 грн. = 4080 грн.

 

До ремонту

 

До ремонту   До ремонту   До ремонту

Після ремонту

 

Після ремонту Після ремонту Після ремонту

 

 

 

Балкон під ключ в хрущовці без даху

Ремонт балкона чешка

Лоджіяя під ключ

Відгуки наших клієнтів

Фотогалерея наших робіт

Прайс лист на ремонт


Відгуки про ремонт балкона в Києві

Рейтинг: 10 Всього голосів:1 10
Фото к отзыву
Побачила в інтернеті на сайті СК Комфорт фотографії ремонту свого балкона який робила ще в 2013 році. Хочу сказати, що він взагалі не змінився, хіба що додалося квітів. Про майстрів які виробляли роботи, як зараз пам'ятаю Сергій та Федір, та й про всю компанію в цілому, можу сказати, що просто розумничка. Майстри з великої літери цього слова. Всі роботи виконували швидко, зібрано, а головне професійно. За 3 роки ніяких проблем з балконом не було. Взимку температура на балконі 20-23 ℃, квіти на балконі цілий рік. Спасибі вам велике за вашу роботу. Успіхів і процвітання вашій компанії.
Оцінка: 10з 10
Компания СК «Комфорт»

Киев, Малышка, 3.

Телефон: +380445999525.

Сайт:

BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA $$
Фото к отзыву
Ігнатенко Григорій
2016-10-21
Добрий день Ольга Іванівна! Спасибі вам величезне, що знайшли час і залишили відгук про ремонт балкона, оцінивши якість наших робіт такою високою оцінкою, через три роки. Хочемо так само подякувати вам за те, що ви нас радите своїм друзям і знайомим. Здоров'я Вам міцного і удачі у всьому. З повагою, колектив компанії СК Комфорт

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия