Калькулятор ремонта балконов


Укладання ламінату. Ціна роботи вказана на 28.02.2020

Укладання ламінату

Обробка підлоги це одна з найважливіших ремонтно-будівельних робіт. Один з прогресивних матеріалів, який часто вибирають для підлоги в будинках, квартирах і офісах - ламінат. Ламінат це відмінний замінник паркету з деревини. Багато хто вважає цей матеріал не натуральним. Але варто розвіяти такий поширений міф. Дешевий ламінат, звичайно, може складатися не з деревини. Але ламіноване покриття для підлоги, в якому поєднуються ціна і якість, це гарантія екологічності та надійності.

Що слід врахувати

Укладання ламінату вимагає чималого досвіду, точності розрахунків і точності самої укладання. Від цього залежить, наскільки рівним буде підлогу і наскільки довго він прослужить. Тому самостійно покласти часто виявляється марною тратою часу. Все одно в підсумку доводиться викликати майстра. Краще заздалегідь подбати про вибір фірми, що надає послуги укладання ламінованої підлоги. Це позбавить вас від багатьох неприємностей. Але при виборі фірми також слід бути акуратними. Адже подібні послуги пропонують десятки і сотні компаній. Цим вибір сильно ускладнюється. Перш ніж замовити послугу, перевірте фото готових проектів компанії. Так ви зможете перевірити рівень якості послуг, що надаються даною фірмою. Також важливим показником надійності компанії є відгуки клієнтів. Багато замовників нашої компанії зробили свій вибір на основі рекомендації своїх друзів.

Вартість робіт

Чому замовники зупиняють свій вибір саме на ламінаті? Цей водовідштовхувальний матеріал простий у застосуванні і не вимагає регулярних ремонтів. Якісний ламінат довговічний, тому є вигідним вкладенням коштів. Ціна роботи з укладання для квартири в Києві становить 200 грн. кв.метр, а вартість обшивки балкона ламінатом від 500 грн.

Обшивка балкону ламінатом

Укладання ламінату нашими фахівцями це краще, що ви можете вибрати для вашої підлоги.

<< Повернутись в розділ: Ремонт квартир

Укладання ламінату

Викликати майстра в КиєвіСК Комфорт - торгово будівельна мережа компаній

м. Київ, вул.Малишка, 3
індекс 02192
Пн.- Пт. 09.00-20.00
Сб.- Вс. 09.00-16.00
(044) 599-95-25
баготоканальний
+38 (067) 317-33-35
+38 (050) 265-33-35

+38 (063) 599-95-25
BALKON@TEPLOVIK.KIEV.UA

Права на тексти та фото: Євгеній Захаров
сайт создан компанией веб студия